Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hétfőn voltam a 12. heti...

Hétfőn voltam a 12. heti UH-n. A doki nem mondta, hogy fiú-e vagy lány. Látható már ilyenkor?

Figyelt kérdés
Mi elkértük a felvételt és már egy csomószor megnéztem. Ma láttam valamit a felvételen amire én azt mondanám, hogy az a fügyije. Látható már ez ilyenkor, vagy még nem? Vagy csak beképzelem magamnak?
2008. dec. 14. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Hàt,nem tudom,szerintem még nem làthsto ilyen koràn semmiképp,na de ez az én véleményem.

Nekem a 25. hét körül mondtàk meg hogy kislànyom lesz.

Van akinek màr a 18. héten is megàllapitjàk 4d uh-n,ha megmutatja magàt a pici,de az is ritka.

2008. dec. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Még nagyon korai, ilyenkor nem lehet megmondani. Majd néhány hét múlva. Türelem, bár tudom, nem könnyű! Boldog babavárást!:-)
2008. dec. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egyébként biztosan nem beképzelem a dolgot, mert én igazából kislányt szeretnék. Úgyhogy most egy kicsit el vagyok kenődve.
2008. dec. 14. 18:25
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! :)


Én 12hetesen és 1naposan voltam a dokimnál és megkérdeztem,hogy ilyenkor lehet már látni? Azt mondta,mindjárt megnézzük. És azt mondta 90%,hogy kisfiú. De magától nem mondta volna. Lehet neked is rá kellett volna kérdezni...de legközelebb kérdezd meg! :)

Kellemes babavárást kívánok!

2008. dec. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mind a két manómnál 18 hetesen tisztán lehetett látni hogy milyen nemű,és nem 4D-s uh-n :))

Pár hét,és ha nem szégyenlős,te is megtudhatod.

2008. dec. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél elkenödve,még tényleg korai,hogy magadtol megàllapitsd hogy kisfiu -e vagy kislàny.

Tuti hogy a doki megjegyezte volna,ha làt valami jelet.

De még korai!

2008. dec. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
van egy ismerősöm aki szülés előtt egy héttel tudta meg hogy fia lesz. addig lányt mondtak neki. tele rózsaszin cuccal meg minden:-) de azért örült neki:-)
2008. dec. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

Mindenkink jó babavárást, illetve babázást!

2008. dec. 14. 19:03
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán lehet megállapítani ,nagyon picúr még.Az orvosom azt mondta, hogy 22. 24. héten lehet látni. 4 D uh -val 18. héten már szokták.

Én is kislányt szeretnék igazából, de amennyi borzalmat olvas az ember , inkább azt mondom, hogy csak egészséges legyen, és mindegy ,hogy kisfiú vagy kislány!

2008. dec. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem mára 12. héten megmondta a doki,hogy kisfiú lesz,majd az ott kapott 4D-s képen láttam is a kis fütyijét! :)

Ja,azóta is kisfiú! :)

Boldog babavárást!! :)

2008. dec. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!