Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyugtassatok meg.. Eddig...

Nyugtassatok meg.. Eddig fájt a mellem majd a 9 hétre szépen lassan elmúlt a tünet. Más tünetem nem is volt.. Még 2 hét a 12 heti uh-ig és félek hogy valami gond van. Vki volt már így hogy elmúlt a tünet 9 hétre és 12 hetin minden oké volt?

Figyelt kérdés
2021. dec. 16. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ezekeben a hetekben sok minden változik a testedben, jönnek mennek a tünetek.
2021. dec. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Nekem is elmúltak a tünetek 13 héten.. Majd most vagyok 18+4 hetes és vissza jött. Most jobban fáj a mellem meg szédülök mint az elött.. Szoval ne aggódj 🙂

2021. dec. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van a terhességed, normális amiket írsz.
2021. dec. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Akkor jó 😔 Már olyan érzés mintha nem is lennék terhes annyira nincs semmi bajom😔

De remélem akkor minden rendben🙏

2021. dec. 16. 10:29
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
szia, en pont ugyanigy voltam. Mondjuk elotte sem voltak extra tuneteim, csak itt-ott emelyegtem, meg faradekonyabb voltam, es etvagytalan, de semmi mellfeszules, mellnagyobbodas, a szaglasom es az izlelesem sem valtozott. Aztan a 9.hetre elmultak a tunetek, en is "nem terhesnek" ereztem magam. Egyedul sokat jartam/jarok pisilni, meg ejjelente nem tudom jól aludni, de ezek olyan nem speci tunetek, igy feltem, hogy minden rendben van e. Szinten 2 het volt meg addig az ultrahangig. Most hetfon voltunk, a 11. het vegen, es hál Istennek minden a legnagyobb rendben. Ne izgulj feleslegesen /bar tudom, konnyu mondani/, orulj, hoyg jol erzed magad :)
2021. dec. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm🤗 Nyugtató hogy másnak is volt ilyen és minden rendben van🤗 és még mindig semmi tünet?
2021. dec. 16. 10:54
 7/7 anonim ***** válasza:
5os vagyok, azóta sincs más, talán egy leheletnyi teltebbek a melleim, de ezt inkább a férjem látja, mint én. Meg néha faradekonyabb vagyok, de ezt akár a lustasagnak is betudhato, kicsit elwngedtem magam, mióta tappenzen vagyok itthon.
2021. dec. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!