Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez mi lehet? Gyomorsav vagy a...

Ez mi lehet? Gyomorsav vagy a baba nyomja?

Figyelt kérdés

Már 3 napja napközben tompa, ejjel erősebb fájdalmat erzek a szegycsontom környékén. Olyan mintha a gyomorszajam fájna, meg ha levegőt is veszek mélyen, érzem, hogy fáj. Gyomorsavra gondolok elsősorban, mert a torkom is szokott fájni, meg a nyelőcsovem is mintha fájna,volt hogy tejet ittam esténként, attól elmúlt. De most jelentkezett ez a fájdalom is. Próbáltam salvus vizet, attól hánytam, szódabikarbónanat, colat, háztartási kekszet, most rennie t szedek, de csak picit enyhíti a torkomat. Étvágyam már nem is nagyon van. Aludni nem igazán tudok, fekve, ülve, állva is érzem. Aztán arra is gondoltam, hogy a baba van olyan helyzetben hogy nyomja, de még csak a 30.hetben vagyok, ez már nem is fog akkor múlni szülésig? Volt valakinek hasonló fájdalma, mitől mult el?

Holnap megyek védőnőhöz, utána orvoshoz, csak gondoltam előtte megkerdezem, kinek mi volt, ha volt ilyen.



2021. dec. 14. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez gyomorsav.

Próbálj meg többször kevesebbet enni, sok vizet inni. Picit emelt párnával aludni. Ha a rennie nem segít akkor a háziorvos tud olyan gyomorsavcsökkentőt írni amit terhesek is szedhetnek.

Borzasztó fájdalommal jár, én tudom :( Nekem 28-30 hétre lett jobb, amikor a baba befordult fejjel lefelé. Neked nincs még befordulva?

2021. dec. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, jövő héten megyek Uh-ra.
2021. dec. 14. 19:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Ludeát kell szedni.Ha az nincs én megfulladtam volna a savtol.
2021. dec. 15. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Aki esetleg erre jár

A nagyon magas vérnyomasom okozta ezt

2022. márc. 31. 13:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok!Köszi,hogy leírtad!És azóta hogy vagy?
2022. márc. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

190es vérnyomás miatt befektettek. Terhességi toxémiám lett, majd HELLP szindrómám. Sürgősségi császárral a kérdés kiirasa után 3 nappal született meg a babám a 30.heten. Ha nem veszik ki, valószínűleg egyikünk se éli túl.

Mostmar jól vagyunk.

2022. márc. 31. 20:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom!Minden jót és jó egészséget!
2022. márc. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. ápr. 24. 04:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!