Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora esély lehet terhességr...

Mekkora esély lehet terhességre kihagyott, de pótolt tabletták esetében?

Figyelt kérdés
Dienille fogamzásgátló tabit szedek. Sose hagytam ki még egy szemet se, sosem volt semmi probléma. Viszont nemrég, kezdés után a 6. napon elmaradt. 18 óra után vettem sajnos csak észre hogy kihagytam. Másnap pótoltam a tájékoztató által leírt módon. Na most lehet túlparázom, de az incidens után 6 nappal együtt voltam a párommal extra védekezés nélkül ( tehát nem használtunk plusz óvszert, stb ) és sok helyen olvasom hogy az első héten elcsúszott tabletták veszélyesek lehetnek. Eltelt kb egy hét és fájdogál a bal petefészkem meg a hátam. Kerestem már ilyesmi kérdéseket, de csak olyat találtam ahol teljesen kifelejtett tablettáról volt szó, és nem pótolták velem ellentétben. Valakinek volt már hasonló tapasztalata? Ha igen, lett belőle baj, vagy sem?

2021. dec. 13. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fú hát én nem vagyok követendő példa, de szinte nem volt hónap, hogy ne felejtettem volna el legalább egy szemet, amikor még szedtem. Sosem lett belőle baba. Viszont amikor meg akartuk, akkor elsőre sikerült mindkettő. Szóval nem a termékenységemmel van a baj, mert ha egyáltalán nem szedek fogamzásgátlót, akkor jönnek a bébik, de egy-két elfelejtett szemtől még sosem lett semmi.
2021. dec. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi első, ez kicsit most megnyugtatott:) Remélem nálam sem lesz másképpen
2021. dec. 13. 21:22
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz mint 1. Sokszor elfelejtettem es nem lett baj mikor akartunk gyereket masodjara osszejott.
2021. dec. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A tabletát ha szeded, meg pótolod, akkor nem lesz terhesség a vége. Mennyire gyorsan ürül ki a tabletta, szervezet függő.
2021. dec. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!