Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vastol görcsök? Kemenyedes?

Vastol görcsök? Kemenyedes?

Figyelt kérdés
Kedd estétől szedek vasat mert vashianyom lett a 21. Hétre. Azota naponta többször fáj a, hasam, a gyomrom, és nagyjából 10x kell wc rohannom. Mivel semmi más új dolgot nem szedek, ezért gyanakszom a vastablettara, okozhat az ilyet? Mindenesetre abbahagyom azt hiszem.. A másik meg hogy 2 napja szinte ahogy felallok barhonnan azonnal olyan erzesem lesz a mehemnel mintha egy óriás nehéz kő lenne benne, bekemenyedik majd pár mp mulva elmulik de naponta sokszor, viszont máshol nem kemeny a hasam és úgy tudom csak akkor számít kemenyedesnek. Első baba, tudatlan vagyok 😔 Szedek napi 2 tasak magnesolvot, több meghajt sajnos. Illetve azt vettem észre hogy a napokban kezdett el egyre többet mocorogni a kisfiam, kb egyidoben ezekkel a kemenyedesekkel, lehet ő csinálja?
2021. dec. 12. 16:07
 1/8 A kérdező kommentje:
( mivel nincs se vérzésem, se erős görcsöm ezért nem mentem ügyeletre, szerdán voltam uh és minden rendben a picurral)
2021. dec. 12. 16:08
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia, ne aggódj mindkettő normális. Én is szedtem vasat, és nekem is hasmenésem volt tőle végig. Ha gindolod válts másik márkára, hátha másik nem okoz gondot. A keményedés szintén normis velejárója a terhességnek. Pihenj sokat, könnyű babavárást kívánok! Egy 3 gyermekes anyuka 🙂
2021. dec. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 🥰 Igen, när rendeltem is folyékony formában hátha az nem gyötör meg ennyire csak idő mire beszerzik.
2021. dec. 12. 17:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Keményedés normális, has menésre meg más gyógyszer márka kell
2021. dec. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát sajnos rosszabb lett, nagyon erős gyomorfajasom van már és még mindig állandóan wcre kell rohannom pedig abbahagytam a vasat szombaton 😭 dolgozni sem tudok ma bemenni
2021. dec. 13. 09:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Ha tényleg ennyire fáj, akkor viszont menj orvoshoz. Én az első babámmal bementem a sürgősségire keményedéssel. Senki nem fog elzavarni egy terhes kismamát. Inkább járj utána mint hogy baj legyen!
2021. dec. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megneztek, a baba szerencsére jól van, valószínűleg valami gyokorfajos vírus, most dietazok és pihenek.
2021. dec. 13. 15:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Szuper, örülök neki,hogy minden rendben van!
2021. dec. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!