Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augmentint szedett valaki...

Augmentint szedett valaki terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Nem árt a babának? Begyulladt az állkapcsom a fogam miatt, és feldagadt az egész arcom. Borzasztóan fáj, de kíváncsi vagyok más szedett e ilyen gyógyszert és lehet e valami baja a babának. Köszönöm a válaszokat!
2010. szept. 6. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az Augmentin szedhető terhességben. Nekem is kellett szednem terhességben és szoptatás alatt is. Nem okozott problémát.
2010. szept. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia, igen én is szedtem félidősen. Azt mondta a dokim, hogy százszor inkább az Augmentin mint a gyulladás!!!

A gyulladás méhösszehúzódást okoz, az pedig koraszülést!

Egy bajom volt tőle...hüvelygombát "csinált". De arra adott kúpot, mert mondta hogy ez ennél az antibiotikumnál elő szokott jönni. És igaza lett! :)

Szóval szedd nyugodtan!!!


35 hetes km.

2010. szept. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Egy hétig nekem is szednem kellett, korházba voltam, orvosi felügyelet alatt, minden alkalommal megkérdeztem, hogy biztos nem árt, de bÍztattak, hogy nem lesz semmi baj :)

Nekem el is múlt a gyulladás, úgyhogy nyugodtan szedd.

Jó Babavárást, és jobbulást!

26 hetes kismami.

2010. szept. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szedtem és semmi baja nem lett a babának!
2010. szept. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat! Mindenkinek boldog babavárást!
2010. szept. 6. 22:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!