Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol találok Bp-en viszonylag...

Hol találok Bp-en viszonylag olcsó kismamaboltot?

Figyelt kérdés
Eddig belefértem a ruháimba, de azt hiszem hamarosan szükségem lesz kismamaruhákra. 20. hétben vagyok. Nektek mikor kellett először?
2008. dec. 13. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:

20héten, de én már a 16-tól kismamaruhát hordat. Imádtam ha mások is észrevették a büszkeségem! :)

Én egyébként a VIII.Baross u-ban a szülészeti klinika előtt vásároltam, (1 Uh+1ruha:O )nem olcsó, de jó minőségű és választék is van. Találtam, másikat a Blaha előtt a József krt-on,de akár a tesco, Auchan...stb kinálatából is tudsz választani! Meglepően jó cuccaik tudnak lenni. Pl melltartók 2-3000, nem 8-csillagoség kategóriában! Sok boldogságot!

2008. dec. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia

[link]


33 heteske

én itt vettem jó cuccokat, olcsón

2008. dec. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!