Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet az oka? Terhesség...

Mi lehet az oka? Terhesség kizárva?

Figyelt kérdés
1nappal a nem várt előtt enyhén barnaztam másnap is maradt akkor volt egy erős szúrás bal oldalt a hasam alján. Ma egy picit vérzek de inkább barnás és pár csepp vér. Lh teszt szerint 17.-én volt pozitív a teszt előtte 2 nappal és aznap még utána is együtt voltunk párommal. Lehet később ágyazódott be és azért van ez a pár csepp valami? Volt már valakinek ilyen lett baba?

2021. dec. 1. 23:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is évekbe telt, mire sikerült a baba, voltak vetélések, inszemináció, stb. De attól még a menstruációt menstruációnak hívtam. Ezek azok a nők, akik majd többes számban beszélnek a gyerekről, ettünk, kakiltunk, sírtunk.
2021. dec. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
26%
Ja, és tisztában voltam vele, hogy nyilván tudod az eredetét, de ha már oktondinak tettetted magad, gondoltam belemegyek a játékba. Nem tudok szó nélkül elmenni az ilyen fellengzős megnyilvánulások mellett.
2021. dec. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
78%
Hát figyelj. Nekem aztán tök mindegy, hogy te mire gondolsz. Te látod bele azt, hogy azokat a nőket gúnyolom, akik régóta nem esnek teherbe, holott szépen leírtam, hogy nagyon sokan használják ezt azok között is, akik csak pár hónapja próbálkoznak. Itt pusztán csak a szó használattal van a gond...mintha valami titkos dolog lenne, amit nem lehet leírni... "nem várt". Gondolom te is így használod, azért ütött így szíven a dolog. Legyen szép napod. Pá
2021. dec. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
68%

A 4-es válaszolóval egyetértek. Én személy szerint az alábbi szavaktól vagyok rosszul - progi pótlás, fogi gátló, pozi teszt (ettől a hajamat kitépem!),nem várt, x hkm stb.


És a poén, hogy ezek felnőtt dolgozó, diplomás több gyerekes nők.

2021. dec. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!