Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet az oka? Terhesség...

Mi lehet az oka? Terhesség kizárva?

Figyelt kérdés
1nappal a nem várt előtt enyhén barnaztam másnap is maradt akkor volt egy erős szúrás bal oldalt a hasam alján. Ma egy picit vérzek de inkább barnás és pár csepp vér. Lh teszt szerint 17.-én volt pozitív a teszt előtte 2 nappal és aznap még utána is együtt voltunk párommal. Lehet később ágyazódott be és azért van ez a pár csepp valami? Volt már valakinek ilyen lett baba?

2021. dec. 1. 23:04
A kérdező szavazást indított:
Terhesség
Menstruációs
Nem várt
Barnázás
20 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Megfog jönni rendesen
2021. dec. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ha tesztelsz egyet, kiderül
2021. dec. 2. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Most a menstruáció meg a “nem várt” nem ugyanaz? 😂🤦🏻‍♀️
2021. dec. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Ki volt az egyébként, aki ezt a "nem várt" megnevezést kitalálta?? A többi okos meg folytatja. Tiszta ovi. Miért nem lehet leírni, hogy menstruáció, mensi, vérzés, havi baj?
2021. dec. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Teszteljél az a biztos.Megfog jönni neked,nagy eséllyel.
2021. dec. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%
Ez a szavazás🤦‍♀️😄
2021. dec. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%
Barnazas igencsak progeszteronhiany jele... El kellene menned egy vervetelre.
2021. dec. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
45%
Gondolom a "nem várt" a várt vagy várható menstruáció, mint használatos kifejezés nyomán jött létre a hosszabb ideje gyermekáldás nélkül maradt nők körében, és mivel elég sokan vannak, ezért elterjedt. Nekem sem tetszik, de elég baj az, hogy egyeseknek, sőt elég sokaknak azon kell görcsölniük, hogy vajon végre sikerült-e teherbeesniük. Ahogy ez a kifejezés, az sem túl szép, hogy a használata miatt kigúnyoljuk ezt az elég széles réteget.
2021. dec. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%
Kedves 8. Köszönjük a magyarázatot. Magamtól is rájöttem, hogy a nem várt kifejezés miből ered de szerintem ezzel senki nem gúnyolta ki azokat a nőket, akik hosszabb ideje nem lesznek várandósak...egyébként sem csak az a réteg használja, hanem nagyon sokan azok közül is, akik csak rövid ideje próbálkoznak.
2021. dec. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
28%
Nem gúnyoltad ki? "A többi okos meg folytatja. Tiszta ovi." Mesélj még!
2021. dec. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!