Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség így is kizárva? 20/L

Terhesség így is kizárva? 20/L

Figyelt kérdés
Szóval 2 és fél hónapja vesztettem el a szüzességem. A menzeszem azóta 2x is megjött rendesen és akkor amikor kellett. Tesztet is csináltam, 3-at is, mind negatív lett. Múlt hétvégén meg kellett volna jönnie, de nincs semmi, hétfő reggel meg kishíjján elájultam, talán a vércukrom esett le. Egyébként meg nincs semmi terhességre utaló jel.
2014. jún. 5. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Kizárni nem zárhatjuk ki, mert vannak akik pl. első egy-két hónapban menstruálnak, mégis terhesek.


De elég kicsi a valószínűsége. Vércukrot amúgy néztek már nálad?

2014. jún. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem említetted, hogy védekeztetek-e és hogyan. (Ugyanis a megszakítás nem védekezés) Amennyiben megfelelö volt, akkor gyakorlatilag kizárt a terhesség.
2014. jún. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nem vagy terhes!:)
2014. jún. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Meg amúgy csak zárójelben, nem mindenkinek van terhes tünete. nekem semmilyen tünetem nem volt az égvilágon, csak menzesz elmaradása (és ez sem mindenkinek). Csak azért írom, mert sok olyan kismamáról olvasok, akik félnek, hogy valami baj van a babával, mivel nincsenek tünetei. Te viszont még nem voltam terhes és nem is biztos, h sokat tudsz a témáról, azért is írom, nincs mindenkinek tünete.
2014. jún. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*nem voltál
2014. jún. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ma reggel végre megjött.

Terhesség alatti menstruáció azért akkor is más mint a normál, nem? Én legalábbis így is olvastam, hogy mennyisége és hosszúsága se olyan mint a normális vérzésnél.

2014. jún. 6. 20:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Terhes lettél azota kérdező?
2021. dec. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!