Mensi sehol 1 hete késik, terhesség kizárva. Mitől késhet még?

Figyelt kérdés
Folyamatosan görcsölök, de nem akar megjönni. Cisztám nincs, peteérésem sem volt a múlt hónapban. Gyógyszert nem szedek, beteg sem voltam, különösebben stresszes sem.
2014. jan. 6. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha peteérésed sem volt, elég valószínű hogy hormonprobléma okozza ezt is és a késést is.
2014. jan. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A hormonjaimmal sem volt gond idáig...megbolondult volna? ennyit még sosem késett... :( Mivel lehetne beállítani?
2014. jan. 6. 11:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Éni s jártam így. Nem jött meg egy hónapban. PCOS szerű alakult ki, ez egy hormonális probléma.

Adnak bogyót és meg fog jönni, csak ne engedd, hogy folyamatos gyógyszeres kezelést írjanak fel neked emiatt az egy alkalom miatt.

Van ez így, majd beáll szépen :)

2014. jan. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem ilyenkor be szokott jönni a folyóvizes zuhany

Volt már nekem is 40 napos ciklusom, pedig a hormonjaim is rendben vannak.

Egészséges nőnél sem feltétlenül van minden hónapban ovuláció.

2014. jan. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
még valami: ha nem volt ovud, akkor az is lehet, hogy a szervezted megpróbált még így petét érlelni , ez pedig megnyújthatja a ciklust.
2014. jan. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi az infót. Még mindig semmi...a forró fürdőt naponta kétszer is próbálom, eddig mindig segített csak most nem.
2014. jan. 7. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!