Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség 8.hetében barna...

Terhesség 8.hetében barna folyásból lehet baj?

Figyelt kérdés
6 hetes és 5 naposan kezdődött a barna folyás. Mivel megijedtem,ezért kórházba mentem, ahol az ügyeletes orvos megvizsgált és csinált hüvelyi uh t, minden rendben volt. Szívverése is volt. Csodálatos volt látni, hogy ah a 3mm él. Magnéziumot javasolt és pihenést, amit persze betartottam. Nem múlik a folyás. Szerdán kell mennem kontrollra. Nagyon félek. Volt valaki hasonló helyzetben?
2021. nov. 21. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én történetem kb. ugyanígy kezdődött, azzal, hogy az első naptól a legmagasabb mennyiségű progeszteront kaptam, így a vérzés 10 nap múlva meg is szűnt. A 13. héten építettük le a pótlást, azóta is minden rendben.

Gyorsan írom azt is, hogy persze a progeszteron nem csodaszer, és csak akkor segít, ha tényleg a hiánya okozza a tünetet.

2021. nov. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értékes válaszod.
2021. nov. 21. 19:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt barnázásom, igaz csak pár napig, de nem lett semmi baj és nem derült ki, hogy mitől.
2021. nov. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is pont akkor kezdődött körülbelül a barnázás, mint neked.

Én bár nem mentem be, a covid miatt telefonáltam a kórházba, hogy ez a helyzet, mit tegyek. Bemenjek vagy felesleges. Közölték nem túl kedvesen, hogyha meg akar halni az a gyerek, úgyis megfog, úgyhogy akkor menjek be, ha elöntött a vér....


Magánorvosomat hívtam, adott hamarabbi időpontot, talán már másnapra. Megvizsgált, sajnos Ő is hasonlókat mondott.

Orvost váltottam!


Az új orvosom végre normálisan megnézett mindent, kiderült, hogy vérömleny van a baba mellett, kaptam progreszteront meg még valamit, amire nem emlékszem pontosan, hülyeséget pedig nem akarok írni.


A 12. hétig szedtem/használtam ezeket, de pár nap használat után elmúlt a barnázás, szigorú ágynyugalomra intette az orvosom és nem emelhettem nehezet.


A következő vizsgálatkor már szerencsére minden a legnagyobb rendben volt :)


Kívánom, hogy nálatok is minden rendben legyen!

Jó babavárást! :)

25 hkm

2021. nov. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod. Örülök, hogyminden rendben nálatok. Ha lett volna nekem is vérömleny, akkor azt látta volna az orvos, amikor ultrahangozott? Kérdeztem tőle, hogy mitől van és azt mondta, hogy nem tudja. Nagyon izgulok. Várom is a szerdát, de egyben félek is.
2021. nov. 21. 21:30
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha lenne, azt látta volna! :)

Nekem is észre vette, persze ehhez az kell, hogy figyeljen is, ne csak nézzen..


Próbálj nem idegeskedni, el fog telni gyorsan ez a pár nap!


#4

2021. nov. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem kell nagyon aggódni, nem feltétlenül a legrosszabbra utal.


Engem 9 hetesen a vér is elöntött, abban a hitben voltunk, hogy ennyi volt, vége.


Egy nagyon kedves rezidens doktornő vizsgált meg a kórházban, a picinek volt szívhangja, de nem biztatott sok jóval. Másnap megnézett és rendben volt a pici.


Kiderült, hogy 2 hematóma is volt az embrió mellett, az egyik ürült ki. A másik csak 16 hetesen szívódott fel.


Sokáig, hetekig volt barnás folyásom. Kaptam progeszteront, tablettát és kúpot is.

2021. nov. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!