Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 napja hányok és nagyon éhes...

3 napja hányok és nagyon éhes vagyok már?

Figyelt kérdés
Eddig is hánytam a terhességem alatt, de csak reggel volt egy löket, most viszont már péntek reggel óta folyamatosan hányok és hiába eszek akármit, minden visszajön belőlem. Nagyon éhes vagyok és már nagyon gyengének érzem magam. Mit csináljak? Kórházba azt mondják ez normális és a terhességgel jár, én ezt már nem bírom. 13 hetes vagyok

2021. nov. 21. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Elmúlik majd sajnos ez ilyen.Probalj kimeletes kajat enni es igyal sok vizet!!
2021. nov. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Én a 21. hétig hánytam és fogytam 5 kilót addigra. Már sírtam a fájdalomtol néha, mert felmarodott a torkom, nyelőcső minden.


Ami nekem bevált, az a túrós tészta sok tejfölllel (szalonna nem!), a banán és a pirítós. Gyakorlatilag ezzel éltem túl, a. 21 héten elmúlt.


Próbáld ki valamelyiket, vagy figyeld mi az, amit bír a gyomrod. Kitartás és gratulálok. 🙏😇

2021. nov. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Nekem az jött be, hogy csak nagyon könnyű ennivalókat ettem, amik a leginkább jól estek (bár kifejezetten jól semmi nem esett), és naponta többször próbáltam enni, mint szokásosan. Lehet, hogy egy zsömlét kihánytam volna, de pár szem szőlő vagy ropi lecsúszott és így legalább nem haltam éhen. Ugyanez a vízzel, borzasztóan kiszáradtam a nem ivástól és folyamatos hányástól, próbálj meg a vízre is nagyon odafigyelni. Tarts ki, bármelyik nap jobb lehet.
2021. nov. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm csajok a válaszokat. Mit értetek a könnyű kajákon? Én próbálok háztartási kekszet, ropit, gyümölcsöt, üres kenyeret, müzliszeletet, de sajnos szó szerint egy 20 perc múlva kihánytam mindent. Inni is csak pár kortyot tudok, mert, ha többet iszok, akkor attól is rosszul vagyok. Mikor fog ez elmúlni szerintetek?
2021. nov. 21. 20:00
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

3-as vagyok. Nekem a szőlő esett jól, alma, joghurt, néha a kiflit is megettem. És kb ennyi, ami jól esett. De valószínűleg ez emberenként változik. Nincs olyan ennivaló, amire ha ránézel, akkor el tudod képzelni, hogy megedd? Nekem az is segített, hogy kerültem a számomra undorító helyeket. Az ilyeneket, hogy mosogató, szennyestartó, étkezőasztal. A hálószobában gyújtottam egy illatgyetyát, és abban a steril, illatos környezetben valahogy nyugodtabb volt a gyomrom.

Nekem 5 hetesen kezdődött nagyon durván, aztán most 9 hetesen kezdek már újra rá-ránézni ennivalókra, de még így is nagyon keveset eszem. 6 kilót fogytam eddig, pedig nem nagyon volt miből. Nekem mindig úgy volt, hogy pár nap nagyon rossz után jött egy picit jobb, akkor próbáltam erőt gyűjteni és feltöltődni. Esetleg nézegess sorozatot, babás videókat, nekem az is picit elterelte a figyelmem, mert meg lehet bolondulni abban, ha egész nap javíthatatlanul rosszul vagy ki tudja meddig. :( Ivásban nekem a Jana ízesített víz segített, néha vettem egy egy üveggel, ha már nagyon száraz voltam. Hurcoltam magammal egész nap és amikor tudtam ittam egy egy kortyot, sokkal jobban esett, mint a sima víz. És kevésbé érzed magad vacakul, ha van normál mennyiségű véred, ha ki vagy száradva, az összes szerved túlélő üzemmódba kapcsol. Esetleg próbálhatsz gyümölcslevet is, mint "ennivaló". Összességében annyit mondanék, hogy tegyél meg mindent, ami úgy érzed, hogy jól esne, "kényeztesd" kicsit magad, az talán egy picit javít a dolgokon. Passzolj le minden feladatot, amit tudsz és koncentrálj arra, hogy jobban legyél. Szép lassan meg fogod találni, hogy mi esik neked jól és ki fogod bírni. Aztán egyszer csak elmúlik ez a vacak. :)

2021. nov. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
Sima pattogatott kukorica? Nekem az volt az életmentő.
2021. nov. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm 3-as a tippeket. ❤️
2021. nov. 22. 07:31
 8/8 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező:ivással és az evéssel probálkozz,valakinek gyümölcsök,valakinek gyömbér meg ezek,valakinek gyors kaják válnak be,valakinek cukros üditők
2021. nov. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!