Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11.hétben járok, hányingerrel...

11.hétben járok, hányingerrel küzdöttem az elején, majd kezdett elmúlni, de most újra elkezdődött. 2-3órànként kezdek “éhes” lenni, mit tanácsoltok, mit csináljak? Mi vált be nektek?

Figyelt kérdés

Reggel egyből ennem kell, mert ha nem eszek, rosszul leszek, és egyből hányok. Kb 2-3óra múlva erős gyomorfájdalom kezdődik, majd korog a hasam.. ha húzom az időt( mert már nagyon utálok enni), akkor megint rosszul leszek, és képes vagyok hányni újra..

1nap 5-6x eszek, igaz nem nagy adagokat, de ez normális?

Néha olyan, mintha kezdenének a tüneteim elmúlni, máskor meg nagyon erősek... szagoktól is teljesen kivagyok...

első terhességem, barátnőim szinte tünet nélkül vitték végig a terhességüket.


2021. ápr. 6. 22:47
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Minden terhesség más, van aki rosszul van, van aki nem.

Én a terhesség alatt végig rágcsáltam (ropi, keksz), mert különben én is rosszul voltam. Ha éhes vagy egyél, ne húzd az időt, természetes, hogy a második trimeszter felé már egyre nagyobb az étvágy.

2021. ápr. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!