Mennyi jöhet még fel?
Figyelt kérdés
33..hetet taposom,eddig 13 kg jött fel....mire számíthatok még?
Esetleg tapasztalat?
Kösy előre is a valaszokat
2008. dec. 10. 18:56
1/6 anonim 



válasza:





Én az utolsó 1 hónapban már nem híztam semmit, igaz étvágyam se volt. Összesen 10 kg - t szedtem fel.
2/6 anonim 



válasza:





50 kilóról indultam, nagyon vigyáztam, mégis az utolsó hetekben heti 1 kilót híztam. 70-nel szültem, 64 kilóval jöttünk haza, most vagyok 51 kg. 6 hónapos a lányom.
3/6 anonim 



válasza:





Én a 39 dik hétig 15 kg-ot híztam, aztán a 40 hét után naponta 1 kg-t, ezért 4 nap múlva indítással szültem.
4/6 A kérdező kommentje:
Kösy a válaszokat
Akkor most jön a java vagy lassul a hízás?
2008. dec. 10. 20:39
5/6 anonim 



válasza:





Hízni fogsz, de nem zsír, hanem víz! Viszont a baba most hízik, ami csak dekákat jelen, viszont nálad a mérleg még elszállhat 3- 5 kg-al.
Az első fiamnál 8 kg-ot híztam és az utalsó 3 hétben még 6-ot felszedtem igaz csak víz volt , nem tudtam cipőt venni.Most a nyolcadik hónapban járok a második fiammal és már most 13 kg-nál járok , nulla vízzel! (még)
Hát igazodj ki :-))))
6/6 anonim 



válasza:





Nekem a 36. héttől kezdtek felkúszni jobban a kilók. Én egész terhesség alatt nem igazán figyeltem/figyelek arra mikor, mit eszem, pedig alapjáraton is túlsúlyos vagyok. Szerencsére eddig 9kg körül jött fel rám és ebből semmi víz; a baba úgy 3kg körül van. 39heteske
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!