Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit vártatok a szülés...

Mennyit vártatok a szülés utáni első együttléttel? Meg kell várni a 6 hetet? Muszály? Volt olyan, aki nem várta meg? Lett valami baja?

Figyelt kérdés
2008. dec. 10. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
én még csak 38hetes vagyok,de ugy gondolom ha nem fog fájni miért ne?ezt ugy is te érzed mennyire lesz érzékeny.
2008. dec. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt gatmetszesem,igy mi 4 het uutan raprobaltunk,kicsit fajt eloszor de aztan jo volt.
2008. dec. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi megvártuk az ajánlott 6 hetet, valószínűleg nem lett volna semmi gond akkor sem, ha nem várjuk meg, de szülés után érdekesen tudnak munkálkodni a hormonok... majd meglátod, lehet, hogy te kívánni fogod a szexet, nekem először az is fura volt, hogy egyáltalán van ilyen a világon. Pedig nekem nem volt gátsebem, gátvédelemmel szültem. De annyira csak a babára voltam kihegyezve, hogy eszembe se jutott más. Még most is jóval nehezebben vagyok kapható, mint régebben, mert még szerelmeskedés közben is arra koncentrálok, hallok-e sírást a másik szobából... Szép lassan azért az idő megoldja a dolgokat.

Szóval tégy mindent majd úgy, ahogy jólesik, ahogy te szeretnéd, akkor tuti nem lesz baj. Hallgass nugodtan mindig magadra.

2008. dec. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egészégügyi okai vannak, nem véletlen, h várni kell, egy pillanat alatt felszáll a fertőzés a méhedig...
2008. dec. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Így igaz, ahogy az előttem szóló írta.Ha esetleg a párodnak valamilyen fertőzése van, vagy csak úgy alapból is rettentő nagy a fertőzésveszély.Lehet hogy te 4 hét után úgy érzed hogy minden helyreállt, de ez nem így van a belső varratok lassabban gyógyulnak, és a belső fertőzés nem vicc.Szerintem ki lehet bírni azt a 6 hetet.Én kibírtam, és a párom is!
2008. dec. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A levált lepény helyén egy óriási nyílt seb marad. Ráadásul a gát és/vagy a szétszakadt hüvely is sebes. A fertőzések miatt mondják a 6 hetet. Ha ennek ellenére is megpróbáljátok, lelketek rajta! A párod lehet bmilyen baci hordozója anélkül, h tudna róla. Nála lehet, h nem okoz problémát, de Nálad előfordulhat.

Persze nem biztos, h elkapsz bmit is, de ezt ki garantálja előre? Én nem kockáztatnék.

2008. dec. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

mondjuk én gumival gondoltam,nem tudom,így is angy a fertőzésveszély?4 és fél hét telt el,már elég nehéz...de a baciktól parázok én is...

2008. dec. 10. 19:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi megvártuk de én nem is tudtam volna előbb a gátseb miatt. Így is eléggé fájt még az elején!
2008. dec. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!