Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy mondjuk el szüleimnek,...

Hogy mondjuk el szüleimnek, férjem szüleinek hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Már megvolt az első ultrahang.

Apának hétvégén lesz a szülinapja. Arra gondoltunk hogy viszünk egy tábla csokit és egy borítékba berakjuk úgy a képet hogy ha kihúzza ne a képes felé lesz hanem a sima amire ráírjuk hogy: boldog szülinapot

Üdv: unokád

Ez az alkalom azért is jó mert tesóm is ott lesznek. Szerintetek ez így jó?


A férjem szüleinek nehezebb lesz . Csak úgy eléjük állni nehéz lesz mivel az izgalomtól el röhögjük magunkat. Szerintetek hogy kéne nekik elmondani?

Amúgy tervezett volt meg szerintem a korunk is jó szóval ettől nem félek



2021. aug. 23. 13:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem ez jo ötlet. A ferjed szuleinek is lehetne hasonloan. Vsak mondjuk mondjatok, hogy mutattok egy kepet a telefonon, amit csináltatok es akkor az ultrahang kep lesz a babáról.
2021. aug. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
36%
Apukádnak születésnapjára egy unokát fogsz adni? Elég gagyi egy ötlet.
2021. aug. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
Csak simán mondjátok el, nem kell apád születésnapját elvenni ezzel
2021. aug. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Én sem gondolom előnyösnek az ilyen típusú árukapcsolást.
2021. aug. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%

Én nem csicsáznám ennyire túl, főleg hogy még nagyon korai terhesség.


Köszöntsétek fel simán, aztán jelentsétek be a jó hírt, meg az ultrahang képet odaadhatjátok.

2021. aug. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%

Sztem gáz, tenyleg mintha unokát kapna...


Egyébként en az összes ilyesmi ötletet giccs parádenak tartom.

2.gyerekünket várjuk, mind a 2t úgy jelentettük be, hogy csaladi összejövetel, nem szülinap, vagy ilyesmi, hogy elvegyük az ő ünnepét, azt szimplan közöltük bővül a család es ennyi...

2021. aug. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem meg aranyos ötlet. Senki nem gondolja majd, hogy elveszik a nagypapa ,,nagy napját", nem 6 éves lesz a papa, hogy ezen kiakadjon. És a saját családomban látom, hogy az unoka a legnagyobb ajándék, biztos odáig lesz.


A másik nagyszülőknek meg csak simán mondjátok, hogy hoztatok egy kis apróságot, és lehetne egy uh kép ajándékzacskóban vagy ilyesmi.

2021. aug. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem sem szerencsés összekötni ezeket ünnepekkel, mert ha ne adj Isten bármi történne, onnantól minden évben erre fogsz emlékezni az ünnepen. Én sem értettem soha miért kell ezt amúgy ennyire túl lihegni, általában egy gyerek a saját szüleinek hatalmas dolog, a külvilágnak kevésbé. Szerintem simán el lehet mondani és ha elnevetitek az sem baj.
2021. aug. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%

7!


Nem mind3nkinek az unoka a legnagyobb ajándék és átlag ember szereti, ha van egy évben egy nap, ami az övé. A születésnapja legyen már az övé, ne egy embrióé

2021. aug. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%
Apád születésnapja ne rólad szóljon, jó? És ne a gyerekről. Pont elég lesz a maradék 354 nap, miután megszülsz.
2021. aug. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!