Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen hatása van az energiait...

Milyen hatása van az energiaitalnak terhesen?

Figyelt kérdés
39 hetes és 5 napos vagyok. Ki akartam próbálni a bábakoktélt, de a párom nem engedi, mert szerinte za alkoholtól belassulna a baba, ami gondot okozna a szüléstől. kaptam egy tippet, hogy akkor próbáljam ki az energiaitalt, mert attól meg pont hogy begyorsulna, hátha burkot repesztene... Első babámat túlhordtam, iszonyatos volt. Most kezdek megint tiszta depi lenni, már arra gondolok, bennem van valami genetikai hiba, hogy nem tudom normálisan megszülni a lányaimat. Szex volt már kétszer is,de semmi eredmény. Forró fürdő se használt. Vidéken lakunk, az ovis lányom mellett egyszerűen nincs időm bejárni naponta nst-re, ezért minél előbb meg kéne szülnöm. Dec. 12-re vagyok kiírva. Bármilyen tipp érdekel!!!
2008. dec. 10. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Málnalevél tea, jó erősre főzve de ne filteres, hanem igazi:)idd egész nap, plussz homeos tágulást segítő bogyók.

Málnalevelet nekem szülinőm 36 héttől mondta....miután ittam már csak 5 napig bírtam de más is akit hallottam:)

2008. dec. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem indulna meg a szülés!

A munkámból kifolyólag a reggel 5 órai indulás miatt energiaital függő voltam,de a terhesség alatt nem mertem.

Most a 40. héten ittam , mert a doki megengedte, nagyon alacsony a vérnyomásom ésa kávét nem bírom.

Szóval vérnyomásnövelésre jó, de ha magas a vérnyomásod, akkor még a baba szívét is bepörgetheti.Inkább ne idd, mert én is egyben vagyok, hiába ittam meg, csak a vérnyomásomon segített, hogy normalizálódjon.

15-re vagyok kiírva, de azt mondta a doki hiába lépcsőzök, bármi, szerinte még egy héttel is túlmegyek-lehet most ilyenek a kismamák. Nekem is naponta buszon kell bejárnom nem könnyű.

2008. dec. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is alacsony a vérnyomásom. Persze, meg tudnám oldani a bejárást akár kocsival is, de én ezt egyszer már végigcsináltam az első babámmal és tudom, hogy ez az nst nem sokat ér. Amikor szültem és rámkapcsoltak egy hasonló gépezetet, az még ránézésre is sokkal modernebb volt és tényleg jobban is működött, mert az nst sose mutatta ki a fájásaimat, pedig voltak már a 36. héttől.
2008. dec. 10. 13:28
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az energiaital nemcsak a Te, de a babád szívverését is felgyorsítja, ami nem okvetlenül jó dolog. Szerintem inkább kerüld!
2008. dec. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Èn még annyit hozzáfüznék az elöttem szólókhoz,hogy nekem is -külföldön élek - a málnalevélteát a 36-ik héttöl javasolták a szakavatottak,illetve azt mondták,hogy homeós bogyókat,fahéjas dolgokat etenek-itatnak azzal,akinél nem akar beindulni.

Kívánok Neked könnyü,szép szülést,ja és persze,hogy mielöbb meginduljon! :)

2008. dec. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom az energiaitalra rá is van írva hogy terhesen tilos. Lehet hogy te már szülnél de amíg nem indul meg addig a babádnak ott a legjobb!
2008. dec. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!