Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan lehet eltitkolni egy...

Hogyan lehet eltitkolni egy ikerterhesseget?

Figyelt kérdés

Lattam nehany ilyen videot regebben, amikben a családnak meglepetes volt, hogy ikreket var a no. Azt tudtak, hogy babát var, csak azt nem, hogy kettot.

Most kiderult, hogy en is ikreket varok es eszembe jutott, hogy akar mi is megcsinálhatnánk. De hogyna lehet ezt kivitelezni? Ha mutatom valakinek az ultrahang kepet, szonte biztos vagyok benne, hogy rajon, hogy ket baba van.

Valakinek van szemelyes tapasztalata?

Először a baba nemet gondoltuk, hogy majd csak a szuleteskor deruljon ki, de azt nem birom ki,hogy addig varjak:D


2021. aug. 15. 15:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
63%

Nem mindegy h ki elől akarod titkolni.

És meddig.

Valóban sok helyen befektetnek elég korán.

A pocakod méretét is kimagyarázhatod egy ideig, de 30 hetesen már "hú b+" mérete lesz

Na meg kihagyni pl olyan videó elküldését ahol a 2 baba mind a 2 oldalon kidudorodik....

2021. aug. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem mutogatod az uh képet.

(nekünk pl nem is volt)


Mi a gyerekek nevét nem mondtuk el senkinek, egyszerű volt.


Ha olyan a házatok, hogy kivizelezhető, akkor zárjátok azt a szobát ahol a gyerekek cuccai vannak és akkor nem lesz gyanús sem, hogy pl miért van 2 kiságy...

2021. aug. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
98%

7. héttől már nekem nem fértek rá 1 uh képre. De nekem inkább a lombik indokolta a plusz vizsgálatokat, nem az ikresség, és pcs-re is otthonról mentem, nem kellett befeküdnöm.

Ettől függetlenül hülye ötlet. Mindenből 2-t vesztek, vagy ikreset, szerinted nem esik le nekik?

2021. aug. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a videók többnyire amerikai szülőktől jönnek, ahol simán előfordul, hogy a hatalmas távolságok miatt csak ritkán találkozik a család, így nincs fizikai kontakt, könnyű elhallgatni bizonyos dolgokat. Ha te napi kapcaolatban vagy a családdal, kizárt, hogy ne tűnjön fel nekik, hogy nem egy babát vársz, hacsak nem vakok.
2021. aug. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
A baba cuccokat ugy terveztük tarolni, hogy mindenből csak egy lesz elol,a masikat elrakjuk es csak ha mar itt vannak a babak, vesszuk elo vagy pedig zárjuk az ajtot, ha jonnek rokonok,ismerosok, hogy ne menjenek be a babaszobaba.
2021. aug. 15. 20:42
 16/22 anonim ***** válasza:
83%

Jó, ez már tényleg nem normális... Zárni a babaszobát, meg dugdosni a cuccokat...

Az orbitális méretű hasadat mivel magyaráznád?

2021. aug. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Oke, szerintem ezt nagyon tulreagaljak itt sokan.

Nagy pocakja ugy is lehet valakinek, ha csak egy babaja van egyébként.

A kerdesem pedig inkabb feltetelezes volt es arra iranyult vajon masok hogy csinaljak ezt.

Inkabb arra hajlunk, hogy nem titkoljuk el, mert ugysem birnek folyamat arra figyelni, hogy ne tobbesszamban beszeljek a babákról. De ha ugy dontenenk, hogy eltitkoljuk az sem tartozna senki masra rajtunk kívül. Et csak egy kerdes volt ugyhogy nyugalom emberek:)

2021. aug. 15. 22:54
 18/22 anonim ***** válasza:
75%
Felismerlek kérdező, te vagy az, aki egy másik kérdésben azzal hergeled a népet, hogy anyós nem engedi, hogy gyereket vállalj ha meglesz az óvónői végzettséged. Ugyanaz a stílus, ugyanaz a kamu duma. "Nem poén, de szerintem aranyos". "Anyukámnak persze elmondanám...pont anyukám miatt titkolnám, hogy ne idegeskedjen". Szégyelld magad, hogy nincs jobb dolgod, mint kamu baromságokat irkalni ebbe a topikba ahol mások tényleg segítséget kérni járnak
2021. aug. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
73%
Ne haragudj, hány éves vagy, 13?! Ekkora baromságot már régen hallottam… hadd örüljön a család is a 2 gyereknek, mának egy sem adatik meg. Azt meg végképp ne gondold hogy a terhesség kettő gyerekkel olyan lesz mintha csak egy gyerek lenne a szíved alatt. Eszembe nem jutna “retusálni” a képről a saját gyerekemet.. Jézusom, jobban belegondolva nagyon beteg gondolataid vannak. A gyereknevelés sem lesz ám olyan vicces, meg jópofa dolog mint aminek ezen ötlet alapján gondolhatod.
2021. aug. 16. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
63%

Nagy pocakja ugy is lehet valakinek, ha csak egy babaja van egyébként.


Valóban... De ezek szerint te nem láttál még ikres pocakot... Nem lehet összekeverni a kettőt.

2021. aug. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!