Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan lehet eltitkolni egy...

Hogyan lehet eltitkolni egy ikerterhesseget?

Figyelt kérdés

Lattam nehany ilyen videot regebben, amikben a családnak meglepetes volt, hogy ikreket var a no. Azt tudtak, hogy babát var, csak azt nem, hogy kettot.

Most kiderult, hogy en is ikreket varok es eszembe jutott, hogy akar mi is megcsinálhatnánk. De hogyna lehet ezt kivitelezni? Ha mutatom valakinek az ultrahang kepet, szonte biztos vagyok benne, hogy rajon, hogy ket baba van.

Valakinek van szemelyes tapasztalata?

Először a baba nemet gondoltuk, hogy majd csak a szuleteskor deruljon ki, de azt nem birom ki,hogy addig varjak:D


2021. aug. 15. 15:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
20%

Amikor ilyen elöfordult, akkor nem voltak ultrahang képek, az orvos is csak sztetoszkóppal hallgatott szívhangot, ha sikerült, meg hüvelyen keresztül tapogatta ki a terhességet, de más vizsgálati módszerek nem léteztek.

Így elöfordulhatott, hogy nem vette észre a második gyereket, csak a szülésnél derült ki, hogy még egy van.


Egyébként még a 70-es években sem volt ultrahangos vizsgálat, néhol volt Doppler-készülék, amivel a baba szívhangját hallhatta a kismama is, de legtöbb helyen ez sem volt - szóval nem is volt annyira régen, amikor még igen kevés módon tudták a terhességet vizsgálni.

2021. aug. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%

1. de minek akarnád eltitkolni? nekem személy szerint rosszul esne, ha a gyerekeim csinálnák ezt velem... :/

2. nem mutatsz ultrahangot, vagy csak olyat, amin nagyobbak, és direkt csak az egyik látszik, és nem engeded be őket a lakásba sem, mert ha meglátják a dupla kiságyat, babakocsit, 2 hordozót, akármit, akkor lebuktok

2021. aug. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
Mondjuk először is nyilvánvalóan nem fognak UH képeket mutogatni, masreszt meg eleg nagy baromsag eltitkolni hogy ikrek.
2021. aug. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem a kérdező nem erre gondolt, kedves első, hanem arra, hogy poént csinálnak az egészből és nem mondják el senkinek, csak a végén.


Szerintem nem poén, de nyilván, úgy lehet ezt megcsinálni, hogy külön uh képeket kértek róluk és csak egyet mutatsz meg.

2021. aug. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Miért kellene bárkinek UH-t mutatni? Mindenki örülni fog a terhességnek, nem fognak bizonyítékot kérni, és nem feltételeznek ikreket. Halkan jegyzem meg, hogy sajnos nem mindig maradnak ketten.
2021. aug. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%
Ez egy nagyon hülye ötlet, ne csodálkozz, ha esetleg rosszul fog elsülni.
2021. aug. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 babyboom567 ***** válasza:
92%
Szerintem meg a legnagyobb idiótaság ezt megcsinálni.
2021. aug. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
74%
Magyarországon sehogy. Millió plusz vizsgálat van ha ikrek, szinte automatikusan veszélyeztetett vagy és be akarnak fektetni elég korán 😅😑
2021. aug. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
87%
Elég idióta poén.
2021. aug. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Szerintem ez nem poen, de sokan irjatok pedig. Nem viccelodni akarok nyilván. Csak szerintem aranyos, meg vegulis ha a reakciokat nezzuk akkor azok lehetnek viccesek.

A sanat szuelimnek meg termeszetesen szeretnek mutatni ultrahang kepet, ugyhogy valoszinu elmondjuk nekik.

Igazabol azert is jutott ez eszembe, mert 3 terhességből 2-nel elvetéltem es nem szeretnem feltetlen ha emiatt(foleg anyukam) idegeskedne, hogy ket baba van.

Meglátjuk meg mi lesz:)

2021. aug. 15. 16:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!