Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hematoma terhessèg alatt?

Hematoma terhessèg alatt?

Figyelt kérdés

Kèrdèsem azokhoz szólna akiknek volt hasonló a terhessèg elejèn.

Először 6hetesen vèreztem. Bementünk a sürgőssègire ahol nem tudták megmondani mitől, csak, hogy èl a terhessèg ès kaptam progeszteront.

Tegnap este viszont újra vèrzès. Újra ügyelet. Ahol már találtak egy 2.9mm× 17mmes hematomat. (Baba 8het+1nap 16.25mm)

Szigorú pihenès+ progeszteron adag megduplázása. Diagnózis: fenyegető vetèlès. Valakinek volt hasonló? Megmaradt a baba? Segítsetek kèrlek. Köszönöm előre is.


2021. júl. 19. 08:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
76%
Nekem szintén 6hetesen volt vérzés utánna barnázás, nemtudták mitől majd 7hetesen erősebb vérzés ismét ügyelet ahol megállapították, hogy hematóma, pont a baba felett de már "csak" barnáztam, 9hetesen újra vér ismét kórház hematóma megvan, de kisebb baba jól van! Rutascorbin, magnésium, ultrogestan és pihi habár nekem egy szóval nem mondták, hogy szigorúan feküdnöm kell, szoktam is a lakásban sétálni vagy az ajtó elé kimenni levegőre, na de itt is barnáztam majd 11hetesen teljesen elmúlt a barnázás! 13hetesen újra véres barna tiszta pánik irány a korház, de mire oda értünk tiszta maradt a betét, nemláttak semmi problémát 13+4hetesen mentünk genetikára ahol kiderült a méhlepény teljesen fedi a méhszájat kb. 2hetig még barnáztam azóta kop kop több mint három hete nincs semmi! Kívánom, hogy nálad is minden rendben legyen🙏
2021. júl. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szerencsém volt. Csak barnáztam, egy kis haematomám volt 12 hetesen és azon a részen nem tapadt a lepény. Feküdnöm kellett, kb 3 hét alatt múlt el, hetente ultrahangoztak (illetve ha erősebb vérzés lett volna akkor azonnal irány a kórház). Átvészeltük. Már 4 éves a fiam.
2021. júl. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
51%

Nekem is volt, 5.hét végén vérzés este. Másnap reggel megállapítás és nagyobb hematoma mint a petezsák és pont alatta van, bevérzett lefelé.

Progeszteron + szigorú ágy, semmi stressz, emelt magnézium, tiltott házasélet, semmi mozgás, semmi emelés, stb.

12.hétig feküdtem, 14.hétig ment a progeszteron, nehéz volt, voltak mellékhatások, de nem volt több vérzés és már 19 hetes egészséges most :)

2021. júl. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!