Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek érdemes elmenni...

Szerintetek érdemes elmenni 4d uh-ra, hogy megtudjuk a baba nemét?

Figyelt kérdés

12-13 hetes kortól 95%-os biztonsággal megmondják.

15 perc erre irányuló uh 6000Ft, genetikával együtt 7900Ft, dvd-vel, képekkel 30 perc pedig 10.000Ft.


Korábban biztosak voltunk benne, akarjuk mielőbb, most meg majdnem 13 hetesen elbizonytalanodtam. :))


2010. aug. 27. 16:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szia,

mi a 18.heti genetikain nem tudtuk meg a nemét. Nagyon szerettem volna tudni, mert kislányra vágytunk a férjemmel másodjára is.


Nagyon filóztam, hogy elmenjek -e 4d-re akkor, de végül nem mentünk. A 22- héten megtudtuk sima uh-n, hogy csajszi! S így majd a 28. héten megyünk 4d-re, ahogy eredetileg terveztük.

2010. aug. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm kb. annyi idős terhes mint te, ő is hasonló "gondokkal" küzdött. :) Neki ezt tanácsoltam:

Gondoljátok át, hogy hányszor szeretnétek 4d-re menni. Kötelező uh nem sok van a 9 hónap alatt, 12. héten, utána meg a 18. héten. Sima uh-on a 18. héten már valószínűleg meg tudják mondani a nemét. Én a terhesség alatt nagyon aggódtam a babámért, hogy minden rendben legyen (az első elvesztettük), így én nem bírtam ki, hogy több hétig ne lássam. Mi 3-szor voltunk 4d-n. A 12. héten sima uh, ekkor megmondták, hogy minden rendben, de ilyenkor még elég kis soványkák, a sima 2d is nagy élmény, mert látod ahogy mozog. A 16. héten 4d-n, akkor már nagyon babaforma volt, gyönyörű felvételek készültek és belógatta a kisfiam a kukacát, így egyértelmű volt. :) Aztán 18. héten sima uh, aztán 24 hetesen 4d, ekkor már nagyon kifejlett volt, aztán 31 hetesen megint 4d, hogy az arcát lássuk, de már akkora volt, hogy a feje is alig fért a képernyőbe, legközelebb max. 29 hetesen megyek utoljára. :) közben volt még sima uh, arra már nem emlékszem mikor.

Bocs, hogy hosszú voltam, csak érzékeltetni akartam, hogyha most elmész sima uh-ra, meg 4d-re is, akkor megőrülsz a következő uh-ig! Most még olyan pici, ahogy telik az idő egyre egyértelműbben meg fogják tudni állapítani a nemét, most még úgysem fogják 100%-ra. Szerintem 16. hétig várjatok a 4d-vel, akkor már ha nem takarja magát, simán megmondják és a látvány, az élmény is jobb lesz!

2010. aug. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Igazad lehet, köszi, és jól is esik, hogy így kifejtetted. :)

Mondjuk nálunk szerencsére alapból több uht csinál a dokim, a kötelezők, és még +4-et.

2010. aug. 27. 18:20
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia! Én is ezen dilemmázok már kb. 3 hete. :) A 12. heti sima UH-on a dokim azt mondta, hogy abból még bármi lehet. :)

Aztán kitaláltam, hogy a 16. hét környékén elmegyünk 4D-re, mert a kíváncsiságom határtalan. Fel is hívtam a dokit, aki nálunk csinálja, de ő azt mondta, hogy szerinte felesleges, menjek inkább a 18. héten, akkor genetikailag is meg tudja már vizsgálni a Babámat.

Így most abban maradtunk a férjemmel, hogy a 18. heti sima UH mellé csináltatunk egy 4D-t is. Lehet, hogy már a simán kiderül a Picúr neme, de akkor is elmegyek a genetikaira. Mindenesetre borzasztóan kíváncsi vagyok, mert én is lányt szeretnék. De most vasárnap töltöm a 15. hetemet, szóval azt a 3 hetet már csak kibírom valahogy. :)

2010. aug. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a 20hetes sima 2D-t már nagyon vártam,hogy megtudjuk a nemét.De ő a lába közé szorította a köldökzsinórt és hiába rázott a doki,ő átfordult a másik oldalára és aludt tovább.Pont 27hetesek voltunk,mikor mentünk 4D-re.Ott már megmutatta magát,hogy kislány.Ezt is éreztük,már a 2csík óta.:) Azóta a 32hetes uh-n is megerősítették,hogy egy kislány lakik odabent és ami a legfontosabb,hogy egészséges!


Boldog babavárást!

32+5hetes kismama

2010. aug. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!