Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor a jobb felállitani a...

Mikor a jobb felállitani a kiságyat? Mikor megtudjuk hogy baba van, és ha ránézek az jut az eszembe, hogy anyuka leszek, vagy ha akkor mikor szülni készülök mert akkor meg az jut eszembe, hamarosan szülnifogok?

Figyelt kérdés
2008. okt. 25. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Szia. Mi tegnap állítottuk fel, és a 37. hétben járok. Szerintem korai akkor felállítani, amikor megtudod.
2008. okt. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Szia!

Mi a 38.hét után állitotuk össze az ágyat, és vártuk a pici lányunkat aki a 41.héten inditott szülésnél jött a világra. :)

Nekem jó volt látni hogy a melletem lévő ágyban hamarosan ott lesz a picikénk.

Szerintem elöbb nem érdemes készülödni.

Üdv.: Egy 12 hetes baba anyukája.

2008. okt. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
oké de attol még előbb megvehetem?vagy az az igazi ha csak akkor veszem meghamár itt az ideje?
2008. okt. 25. 15:30
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Szia!

Én a 2.válaszoló vagyok.

Megveheted persze, de nem kell ennyire kapkodni.

2008. okt. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

:)

de annyira joérzés. de igazatok van tényleg szebblesz és jobbérzés lesz az utolso héten megvenni. tudod én nagyon rég vártuk már a babát. 2 évre sikerült.

2008. okt. 25. 15:38
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem vagy babonás megveheted,felis állíthatod.De nem ettől fogod azt érezni,hogy anyuka leszel.:-)Én 30 hetes vagyok,2napja áll a kiságy,de azót lassabban telik az idő! :-)
2008. okt. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Szia.Ha tetszik valami v. pont akciós,miért ne vehetnéd meg?Én kb.5 hós voltam amikor megvettük a kiságyat,viszont a babahordót kb .3 hónaposan vettük,mert pont nagyon akciós volt.Mi is kb.a 38.héten állítottuk össze a kiságyat,de a kisasszony még mindíg nem szeretne kijönni.:-( 41 hetes pocis
2008. okt. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%

Ne siesd el, semmit ne vegyel meg! Inkabb nezegess!

Mert ha most megveszed akkor lehet hogy meg is banod, mert kesobb talalkozol egy jobbal, szebbel, olcsobbal!

Varj, nyugi van idod, ne aggodj!

Jo egeszseget Nektek!

2008. okt. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%
Nekünk is nagyon sok idöre jött össze 4 évre a baba 35.hétben járunk és a jövö héten tervezünk neki mindent megvenni. meg a korházi csomagot összekészíteni. Boldog babavárást nektek.
2008. okt. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!