Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 12. heti UH-on látták, hogy...

A 12. heti UH-on látták, hogy a méhlepényen ciszta van? Nagyon félek!

Figyelt kérdés

Járt már valaki így? Mennyire veszélyes? Mi történt, hogy alakult a várandósság?

Köszönöm


2010. aug. 26. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak javasolni tudom neked bármely alga készítményt. Vannak zöld, kék és egyéb algák. Nagy százalékban segítenek a cisztás és daganatos betegeken is. A por formája a legjobb, mert az szívódik fel a legjobban. Továbbá szintén teljes javulásról számoltak be itt is nők a Vénusz csepp használata után. Ezeket nem konkrétan a méhlepény cisztára értem, de neked is jó lehet. Persze ezzel kapcsolatban egyeztess orvosoddal, vagy egy olyan dokival aki nem zárkózik el a JÓ alternatív gyógymódoktól.
2010. aug. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, de menet közben felszívódott.
2010. aug. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves 2. nyugtattak téged vagy bíztattak? Én most nagyon meg vagyok ijedve.

Mi lehet az oka, hogy ilyen a lepény?

Írsz valamit légyszi bíztatót?

Köszönöm

2010. aug. 26. 17:28
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is a 12. heti uh-on derült ki h tele van cisztával a lepény.engem nyugtatott a doki h semmi baj.persze én is meg voltam ijedve.18 hetesen is még tele volt de már annyira nem.aztán felszívódtak.egészséges lett a kisbabám.
2010. aug. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok. A szonográfus aki nézett elég tárgyilagos volt, hiába kérdeztem nem mondott semmit. Ezért én is eléggé megijedtem.

Az orvosom megnyugtatott, azt mondta az estek nagy részében semmit nem kell csinálni, mert felszívódik. A 18 hetesen már nem is látták. (Azt nem tudom, mi van oylankor, ha nem szívódik fel, de ne izgulj, biztos rendben lesz nálad is minden!!!)

2010. aug. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!