Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy baj, ha ciszta van a...

Nagy baj, ha ciszta van a méhlepényen?

Figyelt kérdés

Kicsit aggódom,mert az ultrahangon észrevettek egy cisztát a lepényemen,pedig eddig nem volt.A doki azt mondta,hogy nem kell vele foglalkozni,valószínű felszívódik,de én akkor is félek!Amúgy a baba jól van szerencsére!Légyszi írjatok,ha nálatok is volt hasonló!

Előre is köszi a válaszokat!

22 hetes aggódó kismami


2008. márc. 6. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Sokaknak van, ne félj, a terhesség hajlamosít rá. Általábn felszívódik, de ilyenkor nem is foglalkoznak vele, ha kell, terhesség után ellátják.

nem lesz semmi baj,nyugi.-)

2008. márc. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én először 6 hetesen voltam UH-n és nálam is találtak egy cisztát. Nekem is mondták, hogy ne aggódjak. Mindig arra gondoltam, hogy eltűnik onnan. 8 hetesen mentem vissza ellenőrzésre, és akkor már nem volt ott. :) Egyébként azt olvastam, hogy a terhességek nagy százalékánál előfordul, és felszívódik magától. Ha véletlenül mégsem így lenne, akkor sem kell megijedni, mert vagy gyógyszerrel kikezelik, vagy szülés után megműtik. Gondolj arra, hogy eltűnik onnan!! Ne idegeskedj!!

12 hetes kismami

2008. márc. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem kedves kérdező, hogy minden rendben volt -e a terhességeddel? Mi lett a méhlepényen lévő cisztával?

Nekem is van és rettentően félek.

Köszi

2010. aug. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Sziasztok!

Régi poszt, de mi lett veletek. Én 18 hetes vagyok és nekem is mist találtak 2 db- ot is. :(

Én is nagyon félek!

2016. okt. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!