Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reggelente, amikor felkelek...

Reggelente, amikor felkelek az ágyból, nagyon fáj a szeméremcsontom. Éjszaka többször felébredtem rá, főleg ha oldalt fekszem, hogy a combcsontom is fáj. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy tágul a medencém. De még csak 20 hetes vagyok, nem korai még ez?
2008. dec. 8. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugyanezzel a problémával küzdök, igaz a 27. hétben járok.

Az orvosom szerint teljesen normális, mert tágul a medencém, és a szemérem csontnál lévő symphisis, ami a medencém két oldalát köti össze az egy picit mozog, és ez nagyon fájdalmas.

Kérdeztem, hogy nem korai ez még, de szerinte egyátalán.

Szerintem nálad ez még korábban jelentkezett.

Boldog babavárást!

2008. dec. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én is ezzel a problémával küzdök, már vagy 2-3 hete. Reggeltől estig. Főleg este. Borzasztó, mert mozogni is alig bírok-merek. Állítólag elmúlik a szülés előtt 1-2 héttel. Remélem így lesz. :-)

22 hetes kismama.

2008. dec. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát én is remélem. Mert eléggé ijesztő.
2008. dec. 8. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!