Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Programozott császáros szülés!...

Programozott császáros szülés! Nem tudom, hogy örülnöm kéne a törődésnek, vagy ez az egyszerűbb a dokinak?

Figyelt kérdés
31 hetes kismama vagyok.Eleinte nem akartam fogadott orvost,de aztán rá kellet döbbennem,hogy az SZTK-ban nagy ívben tojnak a fejemre.Barátnőm által lett egy dokim,már 4-szer voltam nála,korrekt ember.A múlt héten közölte velem,hogy ő úgy gondolja,jobb,ha császáros szülés lesz,mert látott ő már tragédiákat...De még egy ultrahangot sem csinált,miből gondolja,hogy baj lehet a szülésnél?
2010. aug. 24. 12:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Vannak dokik (még) akik nagyon végső esetben műtenek csak. Az én dokim már zavart el pár terhes anyukát aki a pénzét lebegtette meg az orra előtt azzal h had lehessen neki is progis császára. De a te eseted teljesen más. Én nem ítélkenék a dokid felett.

Valószínűleg a korod miatt mondta a doki. Kérdezz rá, és rögtön kiderül. Én biztosan megkérdezném a helyedben.

2010. aug. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.

még annyit h ezt talán ott akkor meg is kérdezhetted volna. Most mindenki szpulja a dokidat, de lehet h semmi gáz vele. Ha már volt császárod lehet h automatikusan az következik nála is.


Amúgy én nem szültem császárral egyszer sem, de sógornőm igen. Nagyon könnyen viselte. És azt mondta h reméli a 2.is az lesz. (hamarosan szül de még nem mondta a dokija h hogyan zajlik majd. Ő nagyon császárt akar.)

Fura itt mindenki olyan nagy fájdalmakról számol be a császár után. Ami biztosan való is, hisz izmokat varrnak, meg a hasfalat, de a sógornőm az egyetlen akitől császáros véleményt hallottam élőben, és ő nem beszélt 3 hetes kínlódásról. Azt mondta, 1-2 napig fájdogált, de nem volt vészes.

2010. aug. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!