Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy oldjátok meg a nemiszerv...

Hogy oldjátok meg a nemiszerv szőrtelenitését?

Figyelt kérdés
Én a hasam miatt már nem látom magam.Borotválni szoktam.Krémet használ valaki?Nem árt?
2010. aug. 23. 23:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

a krém kémiai úton szőrtelenít,jobb a borotva

tükör!!

2010. aug. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

én használtam párszor krémet,de a kisajkakat kimarta párszor és csípett a pisi :S igy vissza tértem a borotvához.

Én úgy oldom meg h látatlanba zuhany alatt leborotválom,majd tusolás és törölközés után magam alá nézek tükörrel és ha van még valahol kóbor szőrszál akkor azt még leszedem:)

de kevés szokott elvétve lenni...én sem gondoltam volna h ennyire rutinos vagyok h már úgyis megy ha nem látom

2010. aug. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nekem a férjem csinálja ha lusta vagyok, amúgy meg tartja nekem a tükröt és így meg van oldva :)

37 hetes

2010. aug. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A múltkor a férjem csinálta, de több helyen kivéreztem, mert ő nem érzi, és gyorsan csinálta.Az arcához van szokva, itt pedig azért jóval érzékenyebb a bőr.Azóta tükör előtt csinálom magamnak, és meglepően jól sikerül így.
2010. aug. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Gyanta kozmetikussal.Nem kellemes de legalàbb kb. 3 hètig kitart.
2010. aug. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
krémet nem ajánlják oda. én elektromos borotvát használok, de nem csupaszítok, csak rövidítek.
2010. aug. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát én is gondban vagyok, mert egyáltalán nem szoktam semmi ilyesmit csinálni.. max. ritkítom néha (nem bírom a viszketést meg a szőrbenövést, a gyantától meg véraláfutásos lesz..)

A férjem kijelentette hogy bevállalja majd, de eddig még nem jelentkezett, úgyhogy lehet hogy majd marad a nővérke a szülés napján, vagy nem tudom.

2010. aug. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

en kremmel szoktam szorteleniteni a korvonalat. Egyebkent nem csupaszitok, csak roviditek olloval. De mar egyre nehezebb csinalni magamnak.

35 hetes km

2010. aug. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia! Borotválni szoktam és a férjem tartja a tükröt.
2010. aug. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

szia

én emlékezetből :D

leborotválom kézrátétellel keresem a helyet ahol még van szőr és ha úgy érzem hogy kész akkor jön a tükör és megvizsgálom hogy sikerült :D

nekem ez bevált...de tényleg nem könnyű :D

2010. aug. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!