Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon szőrnyű látvány szülés...

Nagyon szőrnyű látvány szülés után a nemiszerv?

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 08:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom igen, de minek nézegetni? Úgyis a babával leszel elfoglalva. :)
2009. jún. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Hát jó csak kérdezem hogy ha netán kíváncsi vok rá akkor mire is számítsak...
2009. jún. 16. 08:30
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem épp tegnap mondta egy szülésznő, hogy alig látszik a varrás, már közvetlenül szülés után. Néhány nap alatt meg pláne sokat alakul. Miért a látványtól tartasz? Én inkább a fájdalomtól, de állítólag az sem vészes, legtöbben fájdalomcsillapítót sem kérnek.
2009. jún. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyorsan regenerálódik, nem vészes. Persze gondolom, rosszabbul néz ki gátmetszés után, nekem nem volt, gátvédelemmel szültem. Persze duzzadtabb, de már másnapra egész normálisan néz ki. Hihetetlen az emberi szervezet, nagyon szépen tud regenerálódni, visszaalakulni.
2009. jún. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%

Szia!


Szülés után közvetlen igen. Akkor ne nagyon mutogasd , csak a dokinak!:) Utána 6 hét a gyerekágyas időszak; ez arra szolgál, hogy Te is újult erőre kapj, illetve a lenti dolgok szépen beforrjanak. Engem elég szépen megnyirbáltak, de azzal "vigasztaltak", hogy azon a környéken nagyon jó a vérellátottság, gyorsan gyógyul. Szerintem ez nagyon igaz. Nem nézegetem, de ahhoz képest, hogy az első héten beduzzadt és rossz volt mosakodni is, most már ugyanaz az "élmény" , mint régen volt.

2009. jún. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%

Dehogyis, miért lenne?

Nem is értem, mire gondolsz.

Hát olyan, mint addig.

Ha gátmetszést csinálnak, az nem látszik, csak addig a 3 napig a cérna vége, ami 1 cm.

Ha ez zavar, húzz bugyit!


Semmi sem történik a nemi szerveddel, csak arra használod, amire való.

Inkább csodálatos, hogy ilyen rugalmas. Ez szerintem inkább tetszik.

2009. jún. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
csak nagyon meg van duzzadva de egyébként semmi extra, pláne ha nem volt gátmetszés se akkor már 1 nap múlva is teljesen jól néz ki :)
2009. jún. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat csajok:)
2009. jún. 16. 08:38
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha jön be apa , állítsd a fejedhez! Amíg a baba kibújik, belőled csak egy 1 cm gyűrű látszik a feje körül.

Aztán se gáz szerintem, de úgyis mindenki a gyereket fogja figyelni, ha aggódsz e miatt.

2009. jún. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
97%
Kb. így néz ki: [link]
2009. jún. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!