Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Szent Imrébe megyek 18....

A Szent Imrébe megyek 18. heti UH. Ra, a párom bejöhet velem megnézni a babát?

Figyelt kérdés

Még nem látta a babát UH-n,csak képen,nem tudom,hogy kórházba hogy megy ez...eddig magánrendelésre jártam,a doki azt mondta 18.hetit a kórházban csináltassam,gondolom szabadságra ment amiatt...

eddig azért nem látta,mert 16.hétig hüvelyi uh-t csináltak,az meg kicsit fura volt neki,és inkább nem jött be :)


2010. aug. 23. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:

nem a Fehérvári úti rendelőbe kell mennetek? Én oda járok, még nem küldtek semmiért át a kórházba. Ott az van kiírva, hogy az előjegyzett betegek esetében bejöhet a hozzátartozó is.


10 hetes

2010. aug. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem.Több anyuka megy egyszerre be az uh.-ra.
2010. aug. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

?

érdekes. de még mindig nem értem, hogy van akit a Fehérvárira, van akit a kórházba néznek meg?

én a kórházba csak szülni tervezek, azt sztk-ban meg van minden: hüvelyi, hasi, vérvétel, stb.

2010. aug. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A 18. heti a nagy genetikai uh, azt csak kórházban vagy sztkban lehet megcsinálni, magánrendelésen nem. Én sjnos csak missed ab miatt voltam a szt Imrében uh-on, az éppen rendelő doki rém bunkó volt, egyszerre többen voltunk bent öltözni, szóval szerintem sok jóra ne számíts, ami a párod beengedését illeti... Most sztk rendelésre járok (akkor magán dokim volt, ő ott dolgozik a szt. Imrében, most sztk-ba járok, és sokkal normálisabbak a körülmények.) 18 hkm
2010. aug. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Engem a Bárfai utcaiba hívtak,a nődokim a magánrendelésén ismegcsinálja a nagy UH-t,nem is értettem miért küldött be a kórházba...talán mert az afp-t is ott csinálták,aztán tudja,hogy egyetemista vagyok,és nem akart lehúzni...
2010. okt. 6. 09:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!