Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden nap mozgott a baba az...

Minden nap mozgott a baba az első mozgások megfigyelés után?

Figyelt kérdés
19 hetes terhes vagyok, éjjelente már érzem, hogy feszkelodik a baba. Viszont most két napja, csak néha érzek egy-két mozdulatot. Nappal eddig sem ereztem, csak akkor ha nyugodtan fekszem, és kivárom. Nektek miután először megmozdult aztán mindig ereztétek? Szerdán megyek dokihoz.
2021. ápr. 25. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez egy ilyen idegesítő időszak volt nekem is, megmozdult, de hol többet, hol kevesebbet, sose tudtam, mi van. Két hétig tartott kb, azóta már minden este megbízhatóan jelentkezik (pár napja van így), és napközben is 2-3 alkalommal érezni szoktam. 19 hetes vagyok + pár nap.

Szóval nem, nem kell még folyton érezned, még pici, sok a helye a lubickoláshoz, majd ha kicsit kevésbé fér el,akkor rendszeresebben fogod érezni.

2021. ápr. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy mozgott, de nyilván nem mindig éreztem. Nyugi, mozog most is szinte folyamatosan, amikor ébren van, csak olyan nagy a helye még, hogy nem ér hozzád minden mozdulatnál, így nem érzed. A 12 hetes ultrahangot végigficánkolta a kislányom, láttam a monitoron, de én nyilván semmit nem éreztem belőle. A 19 hetesen se éreztem minden mozdulatát, pedig előtte már éreztem otthon néha.
2021. ápr. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi, megnyugtattatok!
2021. ápr. 25. 17:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a 18. Héttől éreztem napi szinten többször a rugdalózást, előtte csak kaparászás és buborékok voltak. Mikor már kb 2 hete folyamatosan jelentkezett minden nap, akkor jött egy olyan nap hogy egyáltalán nem éreztem. Rohantam a dokihoz hogy mi van vele, de minden a legnagyobb rendben volt. Mutatta az uh képernyőt a doki, látszott hogy a baba mozog, de én nem éreztem belőle semmit.

Még mostanában is van úgy ritkán, hogy pl fél-egy napig nem érzem a mozgását, mert befelé van fordulva és egyszerűen nem érzek semmit.

2021. ápr. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!