Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A sokszori keményedéstöl...

A sokszori keményedéstöl hamarabb megszülhetek?

Figyelt kérdés
37 hetes vagyok és egyszerüen megveszek azért, hogy a férjem folyamatosan simogatja a mellbimbómat. Viszont keményedek töle és addig nem múlik el, amíg simogatja a mellemet. Ha sokat csináljuk akkor egy idö után megindul a szülés? Vagy nincs köze hozzá?
2010. aug. 21. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Köze lehet hozzá, ezért is nem javasolják terhesség közben a mell masszírozását pl. "tejserkentés" céljából vagy hogy "edzettebb" legyen a mellbimbó a szoptatásra.

Ha viszont 37 hetes vagy, nagy baj nem lehet.


Én egyébként alapból sokat keményedtem már a 18. héttől, mégis a 39.-en szültem mindkettőt.

2010. aug. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, előfordulhat.A barátnőm tavaly 36 hetes volt, amikor panaszkodott, hogy nagyon keményedik.Másnap ment NST-re, de az se mutatott fájást. Mégis megszült aznap éjjel.Sosem lehet tudni, de én is azt gondolom, hogy 37 hetesen már elég érett a kicsi.Az sem tragédia, ha világra jön.Nagyon szépek és fejlettek már ilyenkor.Kicsit irigykedek, mert mi most lettünk eltiltva egymástól, pedig még 36 hetes sem vagyok.Szülés után újabb 6 hét hanyagolva egymást..nem egyszerű.
2010. aug. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!