Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt mondta a védőnőm hogy...

Azt mondta a védőnőm hogy ettől a naptol kezdve bármikor megszülhetek, akkor sem lesz gond! 2.65kg a pici és 35. hétbe léptem! Igaz ez? Hihetek neki?

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez bátor kijelentés egy védőnőtől. 37 hetes kortól nem lesz koraszülött, addig azért jó lenne, ha bent maradna. A tüdeje még érik.
2010. jan. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát nálunk nem szokás ilyesmit mondani...Csak beszéld meg a babáddal,hogy maradjon bent még egy kicsit!


5 hós baba anyukája

2010. jan. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én most leszek 2 nap múlva 36. hetes, és a dokim csak azért intet pihenésre a hétvégére, mert nem lesz itthon..nehogy másnál szüljek. Szerintem ilyenkor már egészségesen születhenek már a picik. Persze még bent van a helye, még nő, hízik kicsit, valóban fejlődik a tüdeje, a központi idegrendszere is.

Szóval hihetsz neki, de még legalább 2 hétig maradjon a pocakodban, az a biztos.

Minden jót és könnyű szülést...kicsit később

2010. jan. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen,hihetsz.Bár igaz,még bent a helye,hogy hízzon picit,de ha megszületik,valószínűleg akkor sem lesz baj,főleg hogy ilyen jó súlyban van.

Hugom tegnap szült 35.(+2 nap) hétre,és gyönyörű,egészséges kislánya lett, 2450g-mal és 49cm-rel.

(Ehhez viszonyításnak: az én lányom a kiírt napon érkezett,2750g-mal és 50cm-rel.Azóta 16 hónapos,és 9,7kg.)

2010. jan. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem legnagyobb (és legtovább bent maradt) babám 2,7 kg-al született 36 hétre. Mindhárom makk egészséges egyébként. Szóval már tényleg nem lehet nagy baj, vagy ha igen, nem e heteken múlott...
2010. jan. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem értem miért mondott ilyent a védőnőd, mert azért 37. hét előtt nem örülünk, ha megszületik egy baba. Én holnap kezdem a 37.hetet és tegnap engedtek ki a kórházból, eddig egy hetet kórházban kellett töltenem visszatartáson,mert egy ujjnyira ki vagyok nyílva. és nagyon nem akarta még az orvosom, hogy szüljek.szóval valóban bátor kijelentés volt ez a védőnőtől. eüs
2010. jan. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!