Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetesen mekkora a babóci?...

7 hetesen mekkora a babóci? Válaszolnátok légyszi néhány kérdésre?

Figyelt kérdés
Nektek 7 hét körül mekkora volt a petezsák? A CRL az mit takar amúgy? (Bocsi a kérdésért,de első baba) Valamint adatokba ilyenkor még mit adnak meg? Méhnyálkahártya ilyen tájt milyen vastag?
2010. aug. 20. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Clr az ülőmagasság. Azaz a feje búbjától a fenekéig bezárólag a baba hossza. Többi kérdésre nem tudok válaszolni most hirtelen, már olyan régen voltam 7 hetes terhes :)


Google-ba beütöd, hogy 7 hetes magzat, sok képet, szöveget és videot is találsz.

2010. aug. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:) Várom a többiek,tapasztalatát is!
2010. aug. 21. 00:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem 7 hetesen 9,2 mm-es volt a babó.

Először 8 mm volt, a kórházi uh-on, négy nap múlva mentem a dokimhoz (addig szabin volt) és ő is megnézte, és ott már 9,2 mm volt. Az előzőnél belemérték a szikhólyagot is.

Ilyenkor még olyan aprócska, nem kell megijedni, ha "nem felel meg a táblázatoknak". :)

Kellemes babavárást! :)

2010. aug. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

7 hetesen 6 mm volt a crl, élénk szívműködéssel.Nekem csak ennyi volt a papíromon.Aztán 10 hetesre visszahívtak,hogy biztosan tudjuk a 12.hetet.10 hetesen CRL már 27,4 mm volt , a fej(BPD)(két halánték közötti távolság.11,7mm.Hát akkor ezeket mérték.

25 h km

2010. aug. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ilyenkor már nem nagyon mérnek petezsákot, csak az embriót. A méhnyálkahártyát nekem nem mérték egyszer sem.

7 hét 1 naposan 8,4mm volt a CRL.

2010. aug. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!