Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, főleg középsulisok,...

Kamaszok, főleg középsulisok, válaszolnátok pár kérdésre?

Figyelt kérdés

Milyen táskát hordtok suliba? Esetleg többet is? Tolltartótok van, ha igen milyen? Miket tartotok benne? Milyen füzeteket használtok?

Bocsi a sok kérdésért, tudom hogy még csak augusztus van, de kíváncsi vagyok :-) Kort, nemet, osztályt írjatok!


2011. aug. 5. 11:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%

Milyen táskát hordtok suliba? Esetleg többet is?

Van vállra akasztható, háti táskám. Asszem 8 db sulis táskám van. Ezeket 4 év alatt gyűjtöttem és mindig azt hordom, amihez épp hangulatom van.

Tolltartótok van, ha igen milyen?

Egy henger alakú szürke.

Miket tartotok benne?

Egy kis vonalzót, egy körzőt, 5 db kék tollat, egy db fekete tollat és egy pirosat, meg egy pár darab ceruzát

Milyen füzeteket használtok?

Nagy alakú, de nem spirál füzeteket. (nem szakad tőlé szét a táska és vékonyabbak, így könnyebbek)

17/L

2011. aug. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Milyen táskát hordtok suliba? Két vállas hátitáska, nike.

Tolltartótok van, ha igen milyen? Van egy db tolltartóm, henger formájú.

Miket tartotok benne? Egy db fa vonalzót, 17 cm-es, kettő db kéken fogó tollat, 1 db pirosan fogó tollat, 1 db rotringot és 1 db radírt, meg némi aprópénzt.

Milyen füzeteket használtok? Spirál füzeteket, az elején különféle szép mintákkal.


18/L

2011. aug. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
34%

Hát én táskának nem rendes sulitáskát hordok. :)

[link]

[link]

[link]

Gimiben a lányok 80%-a mind ilyen táskával rohangál. Ha nem fér bele minden akkor meg belepakolom a maradékot egy mappába és azt meg a kezemben cipelem.


Tolltartóm van, cuki kis rózsaszín pihe-puha. :P Színes tollakat meg ceruzákat szoktam bele rakni, mert ugye ezek kellenek bele. ^.^ Persze ha matekra vagy fizikára körző kell akkor azt is abba rakom. :) Füzetből utálom a spirálokat. Én az A4es méretű egyszerű füzeteket támogatom. Szerintem azok sokkal könnyebbek és kevesebb helyet foglalnak.


16/L

2011. aug. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Milyen táskát hordtok suliba? Esetleg többet is?

két vállasat, az kényelmes és minden belefér

Tolltartótok van, ha igen milyen?

rózsaszín...mondjuk gondolom nem a színe érdekel. olyan, hogy mindent beteszel és az ott elvan...nem olyan hogy mindennek külön helye van :)

Miket tartotok benne?

tollak, ceruzák, hegyező, radír, körző, pici vonalzó, puskák ;)

Milyen füzeteket használtok?

általában spirál, de ha megtetszik egy szép, és viszonylag elfogadható árban lévő füzet, ami nem spirál, akkor megveszem :)


14/L 9.-be megyek

2011. aug. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

1.Van egy hátizsákom és a egy válltáskám. Ezekeben hordom a cuccaimat, de általában a kisebb táskát használom, mert a könyveim a szekrényben vannak, és nem kell cipelni.

2. Van tolttartóm, egy bőr, henger alakú. Csak tudnám, hogy minek.... 1 tollra van szükségem, amivel írok, aztán ennyi.

3. Spirálfüzetet.


16/l/11.oszt

2011. aug. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Táska: 3 évig használtam ugyanazt, még most is fogom egy darabig, de már kezd foszlani az anyaga a pántjánál nem érdemes megvarrni, van egy másik ha az első felmondaná a szolgálatot és veszek majd egy oldal táskát is, amit olyan napokon használok majd amikor kevesebb cuccot kell vinnem.

Tolltartó: ilyesmi [link] csak valami "noname" márka, teljesen fekete és a patentos rész helyett van egy kis cipzáros rész. Van benne általában 3-4 kék, 2 fekete meg 1-1 zöld és piros toll, szöveg kiemelő, kis vonalzó, 2-3 grafit ceruza, radír, körző (meg néhány puska fecni XD)

Füzetek: matek, fizika és kémia kockás, rajz sima, a többi vonalas

2011. aug. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Fekete-fehér nike hátizsák. Tégla alakú kék fishbone tolltartó( az a halcsontos :D).Toll,körző,grafit. Füzeteim meg spirálok.

17/f

2011. aug. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Ha sok a cucc akkor egy színes Eastpak hátitáska, ha kevesebb illetve tavasszal egy oldaltáska, épp amihez kedvem van.

A tolltartóm egy nagyon kicsi virág mintás darab. Kb 8 éve vettem egy magazint és ahhoz járt, de én nagyon szeretem, nagyon kicsi helyen elfér, de minden belefér, 1-2 toll 5-6 tűélű színes toll, radír, körző , vonalzó, puskák :)

Füzetben a nagy alakút szeretem, amúgy meg mindegy ami tetszik azt veszem meg.

2011. aug. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Tisza táskát hordok, legjobb , menő elférnek benne a cuccaim. Bár ha tesi van nehézkesen, mert nem szeretek tornazsákot hordani , szóval az is megy a táskába. Van tolltartóm, általában egy kis gagyi Sony-s , ajándék tolltartót viszek amibe elfér 2 toll , és egy vonalzó. De ha geometria van viszem a régi nagyot is, amiben van ceruza ,körző , stb. Füzetből pedig a legegyszerűbb, olcsót. Sokat elhasználok egy év alatt , felesleges szép , drága füzetet venni. JA és persze nagy füzet. Lehet spirál is , bár én nem szeretem , és nem is javaslom mert még 1 elfér , de ha van nálad 3-4 spirál azért már súlyosabb, és eszi rendesen a táskádban a helyet. Remélem segítettem :)

16F

2011. aug. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Sima fekete hátizsák tolltartóm nincs :D 1 tollal mászkálok :)meg 1-2 füzetem van az ilyen vegyes van benne minden..most leszek 10. es
2011. aug. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!