Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, főleg középsulisok,...

Kamaszok, főleg középsulisok, válaszolnátok pár kérdésre?

Figyelt kérdés

Milyen táskát hordtok suliba? Esetleg többet is? Tolltartótok van, ha igen milyen? Miket tartotok benne? Milyen füzeteket használtok?

Bocsi a sok kérdésért, tudom hogy még csak augusztus van, de kíváncsi vagyok :-) Kort, nemet, osztályt írjatok!


2011. aug. 5. 11:42
1 2
 11/20 anonim válasza:

táska - háti táska, a sok könyvtől és füzettől elég nehéz tud lenni a táskám

tolltartó - színes és az enyéniségemet kifejező, egybeömlesztős

benne - színesek, 3-4kék toll, ha kifogyna, vagy kellene valakinek, vonalzó, hegyező, radír, szövegkiemelő

füzetek - tantárgyfüggő. ha tudom, hogy valamiből több órám is lesz egy héten, vagy csak simán sokat írunk akkor oda A/4es spirált szoktam, de van mondjuk fizikára csak tűzött-kockás:) A külső meg..egyén választja

2011. aug. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
bocsi, ez lemaradt: 17/L :D
2011. aug. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Hát én nem viszem túlzásba :D csak lazán

Bőr női tásak nagyobb méretű,nincs tolltartóm 1-2 toll az ott van a táska mélyében :)

füzetből pedig van pár spirál minden tantárgyhoz ezeket használom :D


Igaz én már végeztem a sulival most éretségiztem,de ez az állapot kitartott 10. osztály óta :-)

2011. aug. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

A táskád legyen ápolt, amíg a tolltartó mindegy. Nekem abból egy összefirkált régi van.

A táskám sima táska, ami nem hátitáska, hanem egy normális, műbőr táska. (Pimkie-s)

Mondjuk most már újat kell vennem. De azon kívül van még amiket nem hordok, egy piros Puma hátitáska, és egy Budmil válltáska. ennyi :)

14L

2011. aug. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Egyszerű kétvállas barna táskát hordok, ami általában nincs tele. :) De ha kell valami plusz cuccot vinni, akkor belefér. Péntekenként sosem kellett sok dolgot vinni, akkor mindig félvállas táskát hordtam(4 kicsi füzet, 1 könyv, uzsi).

Tolltartóm csak év elején volt, de rájöttem, hogy teljesen felesleges. A táskám egy zsebében van 2 kék toll, 1 fekete, 1 piros és egy ceruza. Így legalább nem kérik mindig el őket, ugyanis semmi sem jut vissza a gazdájához...

A4-es és A5-ös füzeteket is használok, de nem spirálosak.


16/L

10.o.

2011. aug. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Egy szürke Adidas táska. Nincs tolltarót, csak bedobok egy tollat a táskába.A fondtosabb tárgyakból van füzetem.

16/f/10o

2011. aug. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Saját magam által varrt táska

Tolltartóban nemcsak tollak vannak(állatdigurás, plüss, van benne minden más, kabalák is)

Füzetnek mindegy milyen. A Pignában csalódtam, átüt rajta a golyóstoll és a HB4-es cerka is.

18L(10.o)

2011. aug. 10. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Táska:

Válltáskát hordok, van belöle 2, és télen általába fehér adidas oldaltáska

Tolltartó: van, egy kicsi henger alakú, van benne 1 kék toll, meg 8 stabilo, radir, körzö, szögmérő (ezt használom vonalzonak is:D) 2 ceruza , 1 ócska hegyező :D (meg évközben temérdek levelezés és egy kevés puska:P )

Füzet:

Egyszerű minta nélküli, vagy a legegyszerűbb mintás spirált :) A drága füzetek is ugyanúgy tönkremennek félévre mint az olcsók, és igy még marad pénz egy cosmo mindenre:D

9.-be megyek idén :) (15-16)

2011. aug. 11. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
ja lány voltam:D
2011. aug. 11. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Én mindig olyan táskát viszek magammal a suliba, ami illik az aktuális öltözékemhez, illetve fontos, hogy minden beleférjen, amit magammal kell vinnem. Bár én a könyveimet mindig a suli padjában hagytam. Egyébként Converse bowling táskáim vannak, meg sima bőr válltáskáim.

[link]



Tolltartóból is változó, hogy milyet viszek. Több is van, kisebb méretű elég, hiszen már alig van szükség vmire. Az enyém pihepuha rózsaszín Hello Kittys, van egy fekete Hello kittys és egy Converse. Hangulatfüggő, melyiket viszem magammal. A tolltartómban tartok néhány kék színű tollat(ezek Zebra tollak), színes tollakat (Stabilo tűfilcek), néhány grafitceruzát, radírt és egy kisebb méretű vonalzót. Ezenkívül teszek még bele egy tükröt, ajakápolót. Általában ezekre van szükségem az iskolában vagy az úton.


Füzetekből nem veszek meg a legdrágábbakat. Nagy alakú spirált szoktam venni a fő tantárgyakra. Azokra a tantárgyakra, amiken keveset írunk, A/5-ös füzet is elég. Ha nem mintás füzetet veszek, akkor otthon dekorálom ki a saját ízlésem szerint. Igyekszem mintás darabokat választani, de manapság már minden mesefigurás :/



19/L

2011. aug. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!