Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak Nekem szúrja a szemem?

Csak Nekem szúrja a szemem?

Figyelt kérdés
Nézegetem a terhes használt ruhákat az ismert aukciós oldalakon, lassan aktuális a hordásuk. Sok helyre oda van írv hogy:"Next, Mothercare, stb. márkás cuccok IGÉNYES kismamiknak". Miért ha nem azt veszek nem vagyok igényes? Amugy meg megveszik a turiba fele, harmad árod és ilyen szöveggel felteszik. Miért nem lehet csak:"márkás cuccok eladók" stb, vagy hasonló szöveget írni?
2010. aug. 20. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem meg a legigényesebb kismami nem használt ruhát hord (nem ítélem el, de max ismerős után venném fel).
2010. aug. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

ez eladói taktika. előbb megveszi valaki, ha azt érzi, hogy azoktól lesz igazán igényes. nincs benne lenézés vagy ilyesmi.

amúgy nem értem mi a bajod azokkal, aki használt kismamaruhát vesz. az nemigen használódik el, ráadásul sokaknak nincs pénze arra, hogy megvegyen annyi új ruhát, amivel kényelmesen kihordható egy terhesség. főleg, hogy utána mehet a szekrény mélyére. én egy terhesfarmert vettem, a felsőket úgy túrtam.

2010. aug. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
sajnos nem mindenki engedheti meg magának a 10-15 ezer forintos cuccokat. Örülök hogy legalább Te igényes kismami vagy. Ha kismami vagy egyáltalán...
2010. aug. 20. 20:45
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én igényes vagyok, és szoktam turkálóban vásárolni. Az első válaszoló meg csak kötekedik.

De ez valóban csak eladói praktika.

2010. aug. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem az igenyes szo zavar, hanem az, hogy eszement arakat kernek el az angol hasznalt ruhakert. De vegulis ertheto, ha el tudjak adni.

Ott eltunk, ketszer voltam ott terhes es ismerem az emlitett markakat, uzleteket nagyon jol. Ezek itthon vannak nagyon markas cuccoknak beallitva, ott inkabb az atlag. A next cuccok valoban nagyon jo minoseguek, meg hasznaltan is, viszont ott nem szamitanak draganak, itthoni aukcios oldalakon a hasznaltert sokszor annyit kernek el, amennyibe ott ujonnan kerul. Raadasul mivel ott aranyaiban magas a fizetes, igy nem nagy ervagas megvenni egy next terhesfarmert 30 fontert. A mothercare-t en szemely szerint nem szeretem, en olyannak tartom, mint itthon a brendont, minden megvan egy helyen, de kb ennyi az elonye. Egyebkent a mothercare ruhak nincsenek annyira jo minoseguek, mint a next ruhak.

Egyebkent en is eladtam a feleslegesse valt terhesruhaimat itthon, mert sok volt belole es nem akartam raktarozni. Nyari es teli terhessegem volt, igy sok ruha osszegyult. Ezek (nekem) valoban igenyes es nehezen, dragan osszevalogatott darabok voltak, mert ne magas vagyok es vekony, az en testalkatomra nagyon nehez igazan csinos ruhat venni, kismama ruhaban meg foleg, mert valamiert mindenhol az az elterjedt, hogyha egy no magas, akkor mar a feneke is nagy es a combja is vastag. Magyarul ami csinos volt, az rovid, aminek eleg hosszu volt a szara, az meg altalaban bo volt. Sok szoknyam, ruham, nadragom es felsom volt, szinte mind elegans, mert terhesen is jol kellett oltozkodnom. Nagyon hamar elkapkodtak es mind hibatlan volt, mert en vigyazok a ruhaimra. De speciel az igenyes kismamiknak szoveg nem szerepelt a hirdetesemben.

Azzal egyebkent vitatkoznek, hogy az igazan igenyes kismami nem hasznalt ruhat hord. Sajnos az elso terhesseg alatt haza kellett jonnom temetesre es a fekete nadragom, szoknyam otthon maradt. Budapesten gyorsan kellett vennem fekete terhesnadragot es a legnormalisabban kinezo darab is szornyu volt, a minosegehez kepest draga (12000 forint). Uj volt es megsem tudtam raszanni magam, hogy a temetes utan meg egyszer felvegyem, mert tenyleg nem tetszett, kenyelmetlen is volt. A brendonban is voltam, ott is neztem nadragot, de nem talaltam jot. Ebbol kiindulva inkabb egy jo szabasu, jo anyagu, csinos hasznalt naciban mondanam magam igenyesnek, mint egy ujonnan vett, draga, de nem igenyes nadragban.

2010. aug. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a durva hogy Angliaban a megunt ruhakat szelektiv kontenerekbe teszik (nagyobb aruhazak parkolojaban talalhatok) es az osszes turkalo Magyarorszagon onnan szedi a ruhakat. Ingyen... Csak a szallitas kerul penzbe. Tudom, mert itt elek en is. Egyebkent meg a Mothercare nem a legjobb minoseg, en nem szeretem. A Next az igen, nagyon jo cuccaik vannak, de attol hogy Next-es kismama ruhat hord valaki meg nem azt jelenti hogy igenyes. Nem a ruha teszi az embert ugyebar.


Kicsit hulye megfogalmazas az igenyes szo, teyleg lenezonek hangzik, de szerintem is csak eladas szempontjabol irjak oda.

2010. aug. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!