Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fogsor? Ti is így vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogsor? Ti is így vagytok ezzel? Vagy ez megint egy tök szubjektív dolog, és csak nekem szúrja a szemem? Többi lent

Figyelt kérdés

Manapság rengeteg olyan 14-16 éves lányt látok, aki tényleg tök bomba, nagyon szép, aranyos arca van, mégis mikor vigyorog egyet, elmegy a kedvem... Nem a frankón szúvas, rossz fogakra gondolok, hanem csupán arra, hogy azért egy fogszabályzót elbírna.


15/F


2010. márc. 22. 15:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Válogatós vagy
2010. márc. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ha neki megfelel akkor egs, nem mindenkinek futi százezres fogszabályzóra. nem hinném hogy csak kócos fogú lányok léteznek a környezetedben.
2010. márc. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem lehet mindenki tökéletes... gondolom te sem gyönyörű reklámfogsorral rendelkezel. ha igen, akkor keresd fel a colgate reklámügynökségét :P
2010. márc. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy csak, de azért bosszant. Elég kiábrándító...
2010. márc. 22. 15:50
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A másik oldal védelmében annyit tudok mondani, hogy 4 év "éjszakai" (valójában 16 órás) eredménytelen fogszabályzás után a doktornő bejelentette hogy 4 fogat kikapunk majd újabb 4 év állandó fogszabályzó. Ez kb újabb 100-160E Ft lett volna, + a "fájdalomdíjam". Itt szálltam ki ebböl az egészből.

Akinek problémája van a fogaimmal, elvárom hogy az anyagiak mellett érezze át a fájdalmaimat is!:))

2010. márc. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Na jó, azért attól is függ h mennyire gáz a dolog.

Én most együtt voltam egy lánnyal, hát nem voltak a legtökéletesebbek a fogai, de simán belefért még.

Viszont van egy csaj ismerősöm, hát olyan szinten ki áll az első két foga h majdnem h vízszintes.

2010. márc. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
na, lehet hogy kiábrándító, de gondolj, bele, nem tehetnek róla a lányok.. mint ahogy az előző is írta, nekem is eredménytelen volt a 4 évig hordott éjszakás fogszabályzó, eredménytelenül, otthagytuk ezt a fogorvost, másikhoz mentünk,ő mondta hogy szájpadlástágító műtét kell nekem, mert keskenyebb az állkapcsom kicsit,így nem jó,állandó fogszabit nem kaphatok most,mert nem használna, most a műtétre várunk már november óta, eddig midngi halasztva lett,mert véralvadási problémám lett,így alkalmatlan vagyok sajnos a műtétre.. :/ de remélem majd hamarosan.. 16/L
2010. márc. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
na nekem pont a magadfajta fiúk miatt lesz fogszabályzóm :D
2010. márc. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nekem is volt 1év éjszakai,2év beleső,2év külső,2év éjszakai...megszenvedtem 8 fogamat kihuzták..de szépek a fogaim..szal meg lehet ezt csinálni csak akarni kell..:) 15/L
2010. márc. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Válogatós.Nem minden a külső.. (:
2010. márc. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!