Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Benzin ár emelés. Csak nekem...

Benzin ár emelés. Csak nekem szúrja a szemem?

Figyelt kérdés
Először is sziasztok! Kérdem én, egy átlagos emberke, hogy miért van az, hogy mostanság 1 Liter üzemanyagért kell majdnem 430 forintot fizetni? EMBEREK! 400 FORINT FELETT VAN A BENZIN mi ennek az oka?
2011. nov. 9. 18:20
 1/9 A kérdező kommentje:
Kérdem én, aki minden nap 80 km-t tesz meg a munkába menet!
2011. nov. 9. 18:22
 2/9 anonim ***** válasza:
Több oka van.
2011. nov. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és leis írnád? konkrétumokat kérdeztem:)
2011. nov. 9. 18:26
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

a legfőbb okai:

a megszorításokból befolyt összeg már azt a bazinagy méretű többletkiadást se fedezi, ami pluszba rájön az államadósság törlesztésére a forint gyengesége miatt

segélyek ész nélküli fizetése

túl kevés tart el túl sokat, dzsipók nem dolgoznak, stb.

2011. nov. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hogy miért ilyen magas? Arra mindig van valami "ésszerű" vagy gagyi, de pont odavágó magyarázat. Én inkább azt nem értem, hogy miért nem lehet azt, hogy az ország nagy része 48 óráig egy csepp benzint nem tankol hazai kútnál?


Vagy vegyünk jó sokat és gyújtsuk rájuk!

2011. nov. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És ha megtudod az okát leteszed azt az autót? Mégis min változtatna az, ha megtudnád? Bosszankodj te is mint mindenki más, szídd a rendszert, de azért persze tankold meg azt az autót!
2011. nov. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs is 400 forint fölött a benzin, nemhogy még 430... Szerintem te a gázolajra gondolsz. Az mostanában kicsit fölé ment a benzinnek + rárakták a megemelt jövedéki adót, ezért lett ilyen szép ára.
2011. nov. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
20:39 ritka nagy paraszt vagy ember, 80km-t gyalogoljon mindennap melóba? És ne is próbálj a buszozással jönni, mert nincs retkesebb dolog, mint minden nap korán reggel várni azt a rohadt buszt, aminél jó esetben is ált. 5-10 perces késéssel kell számolni, ami megállónként csak nő, nembeszélve a nyomorgásról a vadidegenek között a reggeli csúcsban, ülőhely esélytelen, végig kell állni a 80 km-t, ami busszal kb 3x annyi ideig tart, mint autóval. Csak mert annyira mondod hogy tegye le az autót..
2011. nov. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
így van az autót biztos nemfogom letenni, mert nekem ez a munkába menetelem eszköze :D de akkoris idegesít
2011. nov. 10. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!