Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek az normális ha...?

Szerintetek az normális ha...?

Figyelt kérdés

...egy 18 éves lány (barátnőm ismerőse) teherbe esik, és megtartja a babát ahelyett hogy tovább tanulna? Azért érdekel a kérdés, mert 18 éves, és félig meddig már nem az anyja dönt hogy mit csináljon.



+ nem akarta hogy teherbe essen, “véletlenül” történt meg.



2021. márc. 29. 19:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
89%

Szerintetek az normális, ha?...


Más dolgával foglalkozom a sajátom helyett? Pl egy ismerős barátnője életével?

2021. márc. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem az a fura inkább, ha valaki halál nyugodtan, mindenféle fenntartás nélkül járják abortuszra, mint más boltba. Teljesen normális, lehet átmenetileg nehezebb lesz neki, de mindent meg lehet oldani, és a saját gyerekéről van szó.
2021. márc. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Kedves 11! Én úgy gondolom hogy ez az oldal azért van hogy kédéseket rakjunk fel, és várjuk arra a válaszokat.


Egyébként igen, más dolgával foglalkozok, mert nekem ahhoz van kedvem...

2021. márc. 29. 21:52
 14/15 anonim ***** válasza:
50%

Azért van az oldal, de szerintem tök gáz, hogy te elítéled és azt várod itt, hogy más is ezt tegye és megerősítsen téged, hogy igen milyen hülye lány, amiért megtartja. Az idezojeles véletlen esett teherbe is olyan szép tőled.


De amúgy a kérdésre válaszolva, szerintem mindenki úgy dönt, ahogy neki jó. Lehet furcsa a mai világban, ha így dönt, de nem ő az egyetlen. Ha meg elvetetné, arról menne a pletyka. Milyen jó lenne, ha az emberek ítélkezés helyett inkább kicsit bíztatnák a másikat és némi empátia szorulna beléjük.

2021. márc. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező.mivel nagykorú szerintem joga van neki a saját életéről dönteni hogy hogyan tovább. Hogy el veteti e a babát és tanul. Vagy megtartja a babát és majd később tanul ki valami szakmát vagy tanfolyamot. Amúgy meg ha ő minden áron meg akarja tartani a babát úgysem fogod tudni lebeszélni. Már a szülőknek sincs semmi joga hogy beleszoljanak hogy mihez kezd a babával neked meg pláne. Semmi közöd nincs hozzá hogy egy nagykorú lány mit kezd a saját gyerekével.
2021. márc. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!