Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik terhességedet viselted...

Melyik terhességedet viselted jobban? Első vagy második?

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Én az elsőt, de csak azért mert a másodikkal, nagyon sok baj volt. Magas vérnyomás, vizesedés, szívpanaszok stb. :( Viszont az elsővel meg 42kilót híztam, de jobban viseltem a nagy súly miatt még így is.:)
2010. aug. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok, azt elfelejtettem írni, hogy most várom a harmadikat, ez a legkönnyebb terhességem eddig :)

22+3hkm

2010. aug. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Legjobban a negyediket.
2010. aug. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A két várandóságom közül az első volt a könnyebb. Bár az eleje nehezen indult, de könnyebb volt, mint nagy pocakkal a gyerek után futni.
2010. aug. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Összehasonlíthatatlanul könnyebb volt a másodikkal, annak ellenére, hogy csak 14 hónap lett a korkülönbség a gyerekek között. Az elsővel a rengeteg stressz, a munka kicsinált. A másodiknál még arra sem volt időm, hogy eszembe jusson, hogy terhes vagyok. Gond nélkül elrepült az idő. Mondjuk fájásokkal a mászókára mászni a 14 hónapos gyerekem után nem volt olyan vicces, de nagyon büszke vagyok magamra...
2010. aug. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát az elsőnél nem volt netem,nem olvastam össze mindent,és tök nyugis voltam végig:)

Most meg még csak 6 hetes vagyok,de már annyit idegesítettem magam a neten olvasottakkal,hogy arra is gondoltam kiköttetem a netet:D

2010. aug. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

masodikat. az elsonel bele adtam az erzest, hiztam is sokat.

a masodik baba akkor fogant, amikor az elso 5 honapos volt, a terhesseg elszaladt, fitt maradtam, mert sok dolgom volt.

2010. aug. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Harmadikat.Egy rosszullét nem volt a 9 hónap alatt.
2010. aug. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Most a másodikat. Az elsővel végig dolgoztam, és azt se tudtam, mi a terhestünet, mi a baj, mi a nem baj. A kollegáim percenként felidegesítettek, rohangálnom kellett egy csomót, vagy pont a rosszabb reggeltől estig egy helyben ülni az íróasztalnál.

Most 31 hetes vagyok, 20 hónapos a lányom, de szuperjól vagyok, mert nagyon sokat tudok pihenni. Amikor ő alszik, akkor én is, este is korán lefekszem. Sokat sétálunk, vagy játszóterezünk, ha fáradtabb vagyok, akkor itthon rajzolunk, gyurmázunk. Most már meg tudom különböztetni a terhestünetet az egyebektől, így lelkileg is jobb az egész.

Egyébként nem volt hányingerem egyiknél sem, se egyéb különleges probléma.

2010. aug. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi lányok!

Nálunk 24 hó lesz a különbség a két gyermek közt. Szinte csak egy hete tudom hogy jön a tesó, így még jól elvagyok.:)

Mindenkinek jó babázást és babavárást aki épp babás!:)

2010. aug. 19. 19:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!