Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vegyszerekkel való munka...

Vegyszerekkel való munka mellett bejárnál dolgozni?

Figyelt kérdés
Laborban dolgozom, egy-két veszélyesebb anyag is van, de többnyire a szerves oldószer a legdurvább. Van megfelelő védőfelszerelés és használom is őket. Ti így mernétek bejárni egész terhesség alatt dolgozni? Veszélyeztetett terhes lennék, de szeretnék dolgozni. A kollégám szerint nem lenne bajom. Teljesen tanácstalan vagyok, ti mit tennétek?
2021. márc. 16. 20:08
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
És még annyi, hogy az időm nagy részét számítógép, műszerek előtt vagy dokumentációval töltöm, nem egész nap találkozom vegyszerekkel
2021. márc. 16. 20:14
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben megkérdezném az orvosom. De honnan tudod hogy veszélyeztetett lennél? A sok Illés sem jó
2021. márc. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ülés
2021. márc. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hétfőn megyek hozzá, megkérdezem őt is, de múltkor csak annyit mondott, hogy döntsem el, mit akarok.

Lehet, hogy nem veszélyeztetett terhességnek hívják, de hogy a vegyszerekkel való munka miatt mehetnék azonnal táppénzre. Nem tud más munkát adni a munkáltatóm.

2021. márc. 16. 21:22
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Be nem mennék...nem ér annyit komolyan....
2021. márc. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen
2021. márc. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is laborban dolgoztam, én végig dolgoztam.
2021. márc. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szintén laborban dolgoztam. A durvább dolgokkal való részét átvették a kollégáim, én csak a műszerekkel dolgoztam, így majdnem végig bejártam. De persze te tudod milyen vegyszerek vannak nálatok.
2021. márc. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen üzemorvosotok? Aki tisztában van vele, hogy melyik vegyszerrel dolgozhatnál, és melyikkel nem, neki ezeket kellene tudnia.
2021. márc. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
7 nem mindegy milyen labor, ahol szerves oldószert kell használni meggondolandó. Ha azt a mérést nem a kérdezo csinálja es nincs egy légtérben vele, akkor maradnek. De ha nem megoldható akkor kiíratnám magam. Egy mas jellegű laborban ahol nincs ekkora kockázat vagy at lehet adni másnak ez nyilvan nem gond de itt igen.
2021. márc. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!