Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Has aljan jelentkezo pici...

Has aljan jelentkezo pici pirossag es kipattogzast mi okozhat illetve mivel csillapithato?

Figyelt kérdés

Holnap leszek 21 hetes, nem vagyok vekony csajszi, gondolom ezert nem nott meg olyan hatalmasat a hasam. Ezert gondolom, hogy ez a pirossag/viszketes meg nem a kialakulo striak miatt lehetnek (vagy megis???:((( ) csutrotokon voltunk ultrahangon, elotte nemtudom viszketett e mar, ha igen akkor nem volt annyira feltuno hogy felfigyeljek ra. Melegvizes zuhany utan pirosabb, de altalaban este viszket jobban. Lehet az ultrahangos gel nem tetszett neki? Ez nem az elso volt, szoval nemtudom ez lehet e a problema.. :( mivel tudnam.csillapitani, esetleg elmulasztani? Nagyon nem akarom vakarni, nehogy csunya maradjond e ugy viszket :(


[link]


Csatolok kepet is..valakinek valami otlete mi lehet ez? Amugy allergiam nincs semmire es csak a hasam jobb es bal aljan jelentkezett ez a "valami"


2021. márc. 13. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem allergiának tűnik, lehet az uh gél volt a ludas.. gyógyszertárba battyogj el, mutasd meg a képet esetleg, de biztos tudnak rá vmit adni, tanácsolni amit használhatsz terhesen.
2021. márc. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Érdekes, pedig valami allergiás reakciónak tűnik. Nem váltottál mosóport vagy öblítőt? A ruha, nadrág, fehérnemű esetleg nem szorít és az kikezdi? Ha nem múlik én azért megmutatnám hétfőn egy dokinak. Addig próbáld Bepanthen vagy körömvirág kenőccsel kenegetni.
2021. márc. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Furcsa, mert az elozo uh-n hasonlo se tortent..elmentem, kaptam is ra egy kremet remelem ettol elmulik. A pirossag mar nincs ott, az szerintem a meleg viz miatt alakult ki, vagy meg akkor jon ki ha jobban megvakarom..amit probalok nem tenni 😅 amugy minden ugyanaz, mosopor oblito stb. Meg uj ruham se lett mostanaban hogy esetleg az anyaga nem tetszik a boromnek 😅 mar ilyen terhes gatyoban nyomom a munkaban, nem szorit halaistennek
2021. márc. 13. 16:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!