Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36. hét, keveset mozog a...

36. hét, keveset mozog a baba, kevés már a helye?

Figyelt kérdés
Egész napom másból sem áll, csak aggódásból meg figyelésből, mert amilyen élénk volt a kis drágám, most annyira lelassult, néha fészkelődik kicsit és ennyi. Ez normális így?
2010. aug. 16. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet beekelodott, akkor mar nem ficankol annnyit.
2010. aug. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nyugodj meg, én a terhességem alatt az utolsó 2 hétben már nem érzem őket,(ikrek) éd 2 naponta futkoztam az orvoshoz, (feleslegesen) .:)végül megszületett egészségesen Dorina és Levente:) ne aggodj ! könnyű szülést.
2010. aug. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez így van, már kevés a helye, nem fog olyan intenzitással pörögni, mint korábban. Néha rúg egy-két embereset, és ennyi. Számold minden nap. Ha megvan a 10 különálló mozgás (csuklás nem számít), akkor minden tuti. Ha kevesebb, ne halogasd, irány a doki. Boldog babavárást, és könnyű szülést!
2010. aug. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem kell hogy meg legyen a napi 10, mivel nagyon sok minden hat a babóra, az időjárástól elkezdve, az anyuka kedvéi minden.

A felnött embereknek is van aktív, s passzív napjaik, egyébként meg a lényeg hogy érezd...

Az igaz hogy már szegénykének nagyon kevés helye van s inkább már csak fészkalódik.

37 hetes kismama

2010. aug. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
07:18-as vagyok: Nekem a szülésznő kérdezte minden NST alkalmával, hogy megvan-e a napi 10 mozgás. Ő mondta, hogy ez fontos. Mondjuk nálam nem volt téma, mert nekem a terhességem végéig már délelőttönként megvolt a 10. Üdv, és jó egészséget Nektek! 8 és fél hónapos kisfiú anyukája
2010. aug. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Napi 10? :D az jó limit, enyém ha beindul akkor fél óra alatt rúgkapál 20-at, aztán elalszik szerintem, és legközelebb ha finomat eszek, akkor indul be
2020. okt. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!