Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetesen is keveset mozgó a...

26 hetesen is keveset mozgó a baba? És akkor is gyengécskén? Nem baj?

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondtad a dokinak? Meg van az orankenti 10 mozgas?
2010. aug. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A 20.-30. hét között nekem is keveset mozgott és azt is elég gyengén...én is sokat aggódtam de nem volt semmi baj és azota sincs. nekem a napi 10 mozgást a 32.héttől kellett számolnom.26 hetesen még abszolút nem.

szerintem ne aggódj....most vagyok 36 hetes de úgy a 33.tol nagyon eleven:D nem hiszem hogy gond lenne úgyhogy nyugodj meg.

boldog babavárást.


üdv 36h pocis

2010. aug. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Semmi gond! Az én Babum is lusta baba, kevesebbet mozog, de nincs semmi baja. Én is aggódtam, mindig mondtam az orvosnak, aki megnyugtatott, hogy semmi baja nincs attól mert nem rúgja ki az oldalam. Szépen fejlődik, sokat alszik...

Első válaszoló, nem tudom honnan veszed az óránkénti tíz mozgást. Nekem az orvos mondta, hogy reggel 8tól délig legyen meg a tíz mozgás, az a normális, és nem az óránkénti!!


30 hetes km

2010. aug. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

En vagyok az elso valaszado. 30 hetes terhes vagyok. Az en babam nagyon aktiv. Ezert irtam, hogy kerdezd az orvost.

De latod, a masodik valaszolonak alig-alig mozgott a babaja ebben a korban.

Az enyem junius ota raketa kilovo allasban fejjel lefele tolti a mindennapjait es rugkapal - ejszaka azert hagy aludni.

2010. aug. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elso vagyok: mikor babas lettem, kaptam egy szeretet csomagot csupa felvilagosito anyag volt benne. Mire kell odafigyelni mikor....blabla... szoval nekem abban volt. Reggel es este 10...Nem Mo-n fogok szulni. Nem akartalak ijesztgetni kedves kerdezo!

Csak magambol es a babambol indultam ki, aki viszont ahogy irtam, nagyon aktiv.

2010. aug. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Óránként tíz? Vicceltek? Napi 5-6, talán, de nem számolom. Na a jövő héten elmegyek uh-ra, hogy rákukkantsunk.
2010. aug. 19. 22:25
 7/7 anonim ***** válasza:
36 hetes vagyok ...én írtam hogy nekem csak a 32.héttöl kellett számolnom napi 10 mozgást. az óránkénti 10 re azt tudom mondani hogy nekem soha nem mozgott óránként 10et.szerintem ne aggódj nincs ott semmi gond. de ha az megnyugtat nézesd meg uh-n.
2010. aug. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!