Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol végeznek Budapesten...

Hol végeznek Budapesten amniocentézist magánúton, elérhető áron és rövid időn belül?

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Amnio-t én úgy tudom, nem csinálhatnak, csak kórházban (Nekem tavaly ezt mondták)

Chorion-biopsziát (méhlapény mintavétel) csinálnak az Istenhegyi Géndiagnosztikában, én olyan 50.000 Ft körüli árról hallottam. De ezt azt hiszem csak a 14. hétig.

2010. aug. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy azt csak kórházban és genetikus szakorvos végezheti a szülész-nőgyógyász beutalójával. Amúgy igen költséges vizsgálat a zárójelentéshez kaptam egy finanszirozás-kimutatást is tájékoztatásul, és 100 ezer forint feletti összeg szerepelt rajta.
2010. aug. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, még egy valami: az aminiocentezist tudomásom szerint a 14-18. héten végzik (inkább a 18-on). A később viszont csak nagyon indokolt esetben.
2010. aug. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Közben kiderítettem, hogy az Istenhegyin végeznek korionbiopsziát (méhlepény mintavételt)60 eFtért, csak azt nem tudom, hogy az is ugyanolyan biztonságos-e.
2010. aug. 16. 14:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a Telki magán kórházat hallottam, ahol az amnio eredményéről néhány nap után már mondanak valami előzeteset, mert külföldre küldik elemzésre, de a végleges "ítéletre" ott is a szokásos időt kell várni. Sajnos a másik info az volt, hogy 170.000 forintért csinálják. Ez viszont nem az elérhető ár kategória. Esetleg egy telefont megér, hogy valóban így működik-e a dolog. Én azért nem hívtam fel őket, mert nálam végül a genetikus nem javasolta, pedig nagyon idős vagyok. Remélem Nálad sem lesz gond!
2010. aug. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!