Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miert fontos hogy elso vagy...

Miert fontos hogy elso vagy hatso falon van a lepeny megtapadva? Nem Mo-n elek es itt meg sem neztek amikor 13 hetesen voltam uh-n.

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 00:33
 1/4 anonim ***** válasza:

En sem magyarorszagon elek. Itt aztan vegkepp nem mondanak semmit. Amugy par napja irtam ki

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2010. aug. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy melyik orszagban vagy, en Angliaban eltem es mindket terhesseg alatt a 20 hetes uh-n neztek lepeny helyet is, korabban nem. Akkor a papirra is rakerult.

Az, hogy elol, hatul, vagy fent tapad kb lenyegtelen, az a lenyeg, hogy ne logjon ra a mehszajra. Szerintem azert csak 20 hetesen nezik, mert elotte meg sokat vandorolhat olyan formaban, hogy pl a mehszajat erinto lepeny is feljebb kerulhet a meh novekedesevel es akkor mar nem okoz problemat.

2010. aug. 16. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

èn neémtországban élek és itt mondta a doki kb a 12-ik héten hogy a méhlepény jó helyen tapadt meg. azt hogy hol azt nem, de hogy jó helyen tapadt meg.


azért fontos, mert ha a méhlepény a méhszájon tapad meg akkor bármikor leválhat, így állandó fekvésre vagy ítélve.

Ha a méhlepény alul tapad meg közel a méhszájhoz, ahogy növekszik rálóghat a méhszájra és vérzéseket okoz, vagy levállhat ha nagyon rá nö.


a méhszáj nem vándorol, de a növekedéssel alóghat vagy másik irányba nöhet.


ha nem mondott a doki semmit akkor biztos jó helyen tapadt meg.

2010. aug. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Angliaban elek. Akkor megnyugodtam, 3 het mulva megyek a 20 hetesre. Kerdeztem a dokit a 12. heten es mondta hogy nem nezik ilyenkor.En meg tiszta ideg voltam mert itt meg mindenki irja hogy ezt meg azt mondtak neki.


Koszonom a valaszokat!

2010. aug. 17. 07:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!