Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák olyan problémám van...

Kismamák olyan problémám van hogy mint ha belül izzgatott lennénk mintha izgulnék de akkor vettem ezt észre amikor front van más is tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Olyan problémám van hogy mint ha belül izzgatott lennénk mintha izgulnék de akkor vettem ezt észre amikor front van más is érez ilyenkor ilyet? Vagy ennyire kihatna rám a hormonok? A nőgyógyászomat kerdeztem és kaptam ilyen gyógynővényes tablettát hátha segít mert persze ilyenkor aludni nem tudok remélem ez a izzgatottság érzet nem megy le a babához 😔 Tapasztalt valaki ehez hasonlót? Nagyon el vagyok már keseredve... 😔28 hetes vagyok.


2021. jan. 14. 09:48
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os azt én se hiszem hogy azért született volna hamarabb meg a baba de örülök hogy minden jól ment veletek😊 Köszönöm hogy válaszoltál 😊
2021. jan. 14. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!