Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák olyan problémám van...

Kismamák olyan problémám van hogy mint ha belül izzgatott lennénk mintha izgulnék de akkor vettem ezt észre amikor front van más is tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Olyan problémám van hogy mint ha belül izzgatott lennénk mintha izgulnék de akkor vettem ezt észre amikor front van más is érez ilyenkor ilyet? Vagy ennyire kihatna rám a hormonok? A nőgyógyászomat kerdeztem és kaptam ilyen gyógynővényes tablettát hátha segít mert persze ilyenkor aludni nem tudok remélem ez a izzgatottság érzet nem megy le a babához 😔 Tapasztalt valaki ehez hasonlót? Nagyon el vagyok már keseredve... 😔28 hetes vagyok.


2021. jan. 14. 09:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vérnyomásod mérted ilyenkor?
2021. jan. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen és az szerencsére nem megy fel csak 130-ig
2021. jan. 14. 09:58
 3/11 anonim ***** válasza:
Szorongásnak tűnik, okozhatják a hormonok is, most nincs túl jó idő, de egy kis séta a levegőn is jót tenne.
2021. jan. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem terhesség nélkül is vannak ilyen hullámaim.

Kellemetlen, nem alszom tőle napokig, gyomoridegem van a semmiért, aztán egyszer annyira elfáradok, hogy kidőlök és másnapra úgy ébredek, hogy elmúlt.

Gondolom a front, a szél, a hormonok, a körülötted és benned zajló változások mind kihatnak a lelkiállapotodra.

Ez természetes! Sétálj nagyokat napsütésben, nem tudom, hogy terhesen lehet-e, ha igen, akkor igyál citromfűteát, esetleg valami relaxáló illóolaj a párologtatóba, csinálj olyan dolgokat, amik érdekelnek, amik lekötnek és majd elmúlik.

2021. jan. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az a fura hogy gyomoridegem az nincs eddig jól ment a terhességem de ahogy decemberbe be jöttek a frontok azóta így hat rám ezért is gondoltam a hormonokra a baba szerencsére mozog nem hiszem hogy érez ilyet mert amikor ezt érzem ő alszik utána amikor már nem érzem tombol igazából 2 hét múlva megyek genetikára de olyan messzinek tűnnik főleg így hogy ilyeneket érzek...😕 Ittam citromfű teát de csak akkor hat ha tényleg érzem hogy stresszes vagyok de sajnos így nem hat rám...😔 Meg fogadom a tanácsotokat sétálok majd akkor nagyokat de amúgy olyan hő hullámom is van hogy nem bírom el viselni a ruhát se ezért is gondoltam hogy lehet a hormonok játszadozik velem....
2021. jan. 14. 10:07
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem a 34. héttől volt ez, mindennap, 36. héten szültem, de nekem nagyon erős szorongás volt, a szülés után pedig még rosszabb lett, nagyon nehéz volt, pár hónappal szülés után elkezdett elmúlni, így visszagondolva érdemes lett volna gyógyszert szednem rá, mert nagyon rontott az életminöségemen, biztos, hogy a hormonok okozták.
2021. jan. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó köszönöm hogy ezt le írtad annyira örülök neki hogy nem vagyok egyedül ezzel már azt hittem hogy csak én beképzelem már vagy valami...Mennyivel született meg a babát ez miatt nem lett baja a kicsinek?
2021. jan. 14. 10:12
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyesmi,bár nem tudom hogy ugyanez-e mint neked. Én ilyen megmagyarázhatatlan belső szorongást éreztem aminek nem volt oka. Szülés elött 2 hónappal kezdődött és mindig az esti órákban,nappal soha nem éreztem. Inkább nyugalmi állapotban,amikor lepihentem vagy aludni próbáltam,rendesen ideges lettem,mintha másnap valami nagy dolog várna rám,vizsga vagy ilyesmi. Én arra gondoltam,hogy tudat alatt már félek a szüléstől,pedig akkor még nem gondoltam rá. Nekem viszont a szülés után azonnal megszűnt. Mondjuk nem is volt időm magammal semmit foglalkozni,én teljesen háttérbe szorultam. Csak a kisfiammal foglalkoztam. Elég sírós volt,mindig ezt próbáltam megoldani és vele törődtem. Egyébként ha ettől félsz,hogy kihat a babára. Nem hiszem,most már 1 éves a kicsim,semmi baja.
2021. jan. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, nem hiszem, hogy a szorongás miatt született volna előbb a lányom, bár az okát nem tudja senki, 2600 grammal született, semmi gond nem volt, a 36. héten már nem szokott baj lenni.
2021. jan. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó köszönöm a válaszodat én is lefekvésnél érzem ezt mintha tényleg vizsgára készülnék vagy az első munkahelyre ilyet érzek de csak akkor amikor front van utána mintha nem is lett volna... Félni lehet félek sajnos 25 hetesen életmentő császárom volt a kislányom utána sajnos 14 nap múlva el hunyt lehet tudat alatt ez is bennem van ki tudja... De eddig nagyon jól viseltem a terhességet csak ahogy kezdtek a frontok be jönni onnanstól kezdve viselem rosszúl.Emlékszem egyszer Augusztusba még kis terhes voltam akkor is nagyon ki voltam feküdve a meleg frontól még mondtam is a Férjemnek hogy várom a hideget hogy ne legyen front és nesze tessék ugyan úgy benne vagyok sajnos...😔Szerencsére a vérnyomásom rendben van. Annyira örülök hogy nem hat ki a babára azért egy kicsit meg nyugtató 2 hét múlva megyek a genetikára annyira várom már hogy lássam és hogy minden rendben legyen 😊
2021. jan. 14. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!