Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23hetes kismami vagyok és pár...

23hetes kismami vagyok és pár napja szét megy a fejem a feszültségtől,állandóan ideges vagyok és szorongok,ez mitől lehet? Kivagyok teljesen, meddig lesz ez így?

Figyelt kérdés

Ezek a hormon hullámok így időnként jönnek?Egy pár hétig jó volt minden de most megint stresszelek de azt nemtudnám megmondani mitől!

EZ NORMÁLIS???


2008. dec. 1. 21:34
 1/6 A kérdező kommentje:
És az a baj ah azt mondják a baba miatt nemszabad aggódni vagy idegeskedni ez mégjobban bepánikoltat!
2008. dec. 1. 21:41
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is voltam hasonló helyzetben. minden kis apróság felbosszantott, de most próbálom az érzéseimet irányítani. csak a baba számít a többi mellékes. sokszor az időjárás is befolyásolja ezt. üdv 26 heteske
2008. dec. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És,hogy csinálod?
2008. dec. 1. 22:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj ez majd elmúlik, de legalábbis enyhül. nekem is volt egy ilyen időszakom. MAjd felrobbantam néha,úgy éreztem, hoyg nem tudom irányítani az érzéseimet. majd egyszerre elmúlt. Szóval ez normális, ne aggódj:-)))

Minden jót!

31.hetes

2008. dec. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez a hormonok játéka. Esetleg próbálj meg rá valamilyen homeopátiás szert.

Én 3-4-szer voltam úgy a terhesség alatt, hogy ok nélkül elkezdtem zokogni, de egész elviselhető voltam végig. Szülés után 1 héttel pár napig voltam inkább úgy, mint most te, hogy feszült, ingerlékeny, sírós. Ez a tejelválasztás miatt volt. Minden a hormonokon múlik.

2008. dec. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2008. dec. 2. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!